Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

xlaidehlevar said:

admlar energy armoru 7k hp ile oynayıp god mode takılıyor inşallah nerfler ne zevki varki

Energy armorun nesi ile god mode oynuyorlar,infernoya geldim ve gelene kadar hiç god modeluk takıldığımı hatırlamıyorm kaldı ki normal modda hiç kullanmadım.

Energy armor prismaticli %40 resistance veriyor çokda işe yaramıyor tek başına,diğer runeleri eh işte...Force armor taksan tek yemeni engelliyor infernoda başka bir esprisi yok.

Diğer ice armor-lightiningde bir cacık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

admlar energy armoru 7k hp ile oynayıp god mode takılıyor inşallah nerfler ne zevki varki

Naptın yahu, Hell'de mecburen biraz daha dayanabileyim diye aldım (lvl 60 daki rune yok tabi henüz), ama o bile kurtaramıyor 20k hp ile ölüp duruyorum özellikle champion/elitelerde =P
Sosyal ağlarda paylaş

Hemde nasıl, ben uzun süre 1h+offhand takıldım. Offhand i daha iyisini bulmama rağmen 1h hep aynı kaldı. Bir türlü işe yarayan birşey bulamadım en sonunda 2h crossbow düştü 230 kusur dps limi ne, aman ya dedim direk ona geçtim bir anda dps fırladı gitti. Silahın ne olduğunun önemi yok dps çok olsun yeter hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

energy armor force armor rune ile bearber %35 den fazla dmg alamıyorsun healt regainde saniyede 1k yapıyorlar e hp 9k zaten alacagın dmg en fazla 3k o yüzden god mode
denedim çokta güzel oluyor ama zevkli değil oyüzden frost mage devam

Baya yoğunum bugün işden kafam dağıldı bak şimdi %35 sohbeti tek yemeni engelliyor.Misal herif vurdu tık düştük %35 ee sonra :)

Hangi regeni 1k yapıyorlar..kim yapıyor ne yapıyor sen co opda diğer sınıflardan gelen regenlemi karıştırıyorsun.Yoksa buff mı geliyor eğer geliyorsa nasıl şimdiden god mode.

Demin girdim oyuna lapı lapır yiyorlar beni kaldı ki kendi buildim şöyle.

Force armor + prismatic
Galvanizing Armor REGEN 300 küsür lvl 60da
Diamond armor - more absorb runesi ile
En önemlisi Magic Weapon - Blood Magic...%1.5 dmg convert to life.
YESE Spectral blade + healing blade yapıcağımda, fena tıklıyorlar.

Anca toparlıyorum büyük packlerde hp mi.God mode olamadım açarsan olalım bir yerimi ıskalıyorum acaba.

DMG reductıon : 45.3 gearım hala hell gearı yarım yamalak
Dps : 7.6
Resıstancelarım geardan dolayı baya ıyı %175 altı resıstım yok.
HP 24.992
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o tek vuruşta %35 e düşmeni değil, tek vuruşun hp'nin %35 ini geçememesini sağlıyor.

Mesela 10k hp var, mobun biri sana gelip 15k vurabiliyor hellde.
Energy armor ile %35 limiti koyuyorsun. Mob gelip sana 15k çakarsa senin 3500 hp gidiyor. 6500 kalıyor. Bir daha çakarsa yine 3500 gidebiliyor en fazla , 3000 hp kalıyor, bir daha çakarsa bu sefer -500 kalıyor ölüyorsun =P

Adamların düşük HP toplamı yapmaları sayesinde bu %35 rakkamda çok ufak sayılara düşüyor o zaman. Mesela 1000 hp olsa (vit item giymiyorum ulen diyelim) , mob 15000 çaksa yine anca 350 hp gidecek 650 hp kalacak. Sen ona regen koyduysan saniyede 350 regen ile yine 1000 hp ye çıkıyorsun heaueh kesin nerflerler bunu. Yoksa ne kadar düşük hp o kadar iyi olur wizard için =D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın dediği gibi aynen ben 7k hp le denedim işe yarıyor ama dediğim gibi aldığım zevk 0

Darksun said:

Yok o tek vuruşta %35 e düşmeni değil, tek vuruşun hp'nin %35 ini geçememesini sağlıyor.

Mesela 10k hp var, mobun biri sana gelip 15k vurabiliyor hellde.
Energy armor ile %35 limiti koyuyorsun. Mob gelip sana 15k çakarsa senin 3500 hp gidiyor. 6500 kalıyor. Bir daha çakarsa yine 3500 gidebiliyor en fazla , 3000 hp kalıyor, bir daha çakarsa bu sefer -500 kalıyor ölüyorsun =P

Adamların düşük HP toplamı yapmaları sayesinde bu %35 rakkamda çok ufak sayılara düşüyor o zaman. Mesela 1000 hp olsa (vit item giymiyorum ulen diyelim) , mob 15000 çaksa yine anca 350 hp gidecek 650 hp kalacak. Sen ona regen koyduysan saniyede 350 regen ile yine 1000 hp ye çıkıyorsun heaueh kesin nerflerler bunu. Yoksa ne kadar düşük hp o kadar iyi olur wizard için =D
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Diamond form o zaman işe yarayabilir belki. Dmg %35 max hp kadar düşdükden sonra absorb ediliyorsa bayağı tutar muhtemelen. Denemek lazım =D

Hatta hp'niz düşükse direk immune felan olursunuz 8 saniye herhalde.

Birde bunuda öğrendim %35 düştükten sonra diamon form absorb ediyormuş oda harika yani. 13-14 kere vurulmanız lazım diamond skin in gitmesi için. Zaten cooldown biter o zamana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

build

hell de bununla oynuyorum bazen arcane orb a geçiyorum çok nadir pack lerde ölüyorum bazıları ne slow ne freeze dinlemiyor tek çekiyorlar ama genel anladma oldukça zevkli

armor falan hikaye olduğu için çoğu durumda ice armor a geçtim hem slow hemde 12-15k kadar dmg veriyor

6kdps bu arada

bide dün fark ettim diablo sitesinde ki skill calculator da ray of frost un 0 arcane cost rune u var ama oyunda yok ben mi körüm acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

arcane power yetiyor zaten electrocute la 2 kez atınca kalabalık grubua direk fulleniyor

ice armor u da dibime gelen normal moblar anında eriyor zor durumda da slow atıyor dmg bonus geliyor o yüzden kullanıyorum da sence ne kullanmalı?

Ben teleportcuyum wall koyan ve teleportlu elite geldiğinde ağır sıkıntı yapıyor bana teleport çat çat..WArcraftdaki gibi body wall bile yapıyorlar :D

Ice armor kısmını anlamadım,eriyor derken bizim passive bonusda ekleniyor sanırsam şimdi bakamıyorum eve gidince deneyeceğim buildini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...