Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Bence buıld full dps olmus hızlı kes yada öl.

Sağ tuşa teleport sol tuş arcane arcane orb

Venom hydra yerın arcane hydra(dmg rune cok arcane yıyor ama tap lı rune ıle super ) daha ıyı olmaz mı zaten elıtler kosuyor essek gıbı o spawn ustune durmuyorlar pek.

Passıvelerde ıllısonıst değiştirelim :) Deniyorum şuan moblar patır patır düşüyor ınfernoda
Sosyal ağlarda paylaş

evet. ats ile arcane per sec dengelersen uzun süre cast edebilirsin, zaten intensify kullanıyorsan yapmak zorundasın yada arcane miktarını yükselticeksin.

max dps

buda benim barbar ve ya monk olan grupla kullandığım dps build. aoe olarak şimdilik daha iyisini bulamadım, dikkatli oynamayı gerektiriyor ama gerçekten işe yarayan bir build dps açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

Familiar ve magic weapon aynı şekilde çalışmıyor zira.
Familiar direk attack buff yani son damage hesaplandıktan sonra +%12.
Magic weapon direk silahın dmg artırıyor yani 100 ise 115 yapıyor ardından main statınıza göre dmg hesaplanırken 100 yerine 115 le çarpılıyor o yüzden familiar dan çok daha efektif ve fazla dps artışı sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunda en rahat kasma şeklini buldum sanırım. Son 10 levelıda böyle kastım. 2-3 kere ölmüşümdür o da bir elite tipi var ona ölüyorum. Bu arada bu buildde levelınıza uygun silah almak (hell sonrası) önemlidir. Paranızı savurmayın sağa sola.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#bcQlYX!afY!bYZbZa

Tüm eliteleri kitelamak mümkün. Bosslarda ölmeden rahat rahat tamamlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

o build'e hell'de gerek yok.

ward'ı kaldırman lazım.

inferno'ya başlayınca resistlerin düşükse energy armor %40 veren rune'u alman lazım.

frost nova skin ve teleport üçüne birden gerek yok sadece ikisini seç magic weapon'a geç, çünkü bu sefer dps düşük kalacak rare ve elite'ler enrage olacak.

blur yerine astral presence al, ward yerine de cd'leri indiren rune ve iluzyonist al. zaten full kite yapmışsın build'i blur neden?

kötü bir build hell'de gereksiz yere dps düşecek, inferno'da da iş yapmaz şu haliyle.

benim build şu şekilde http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#acXlOS!cYX!ccaccZ

yalnız bunun iyi çalışması için 1 ve off hand lazım, çift el silahda ağır kalırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

o build'e hell'de gerek yok.

ward'ı kaldırman lazım.

inferno'ya başlayınca resistlerin düşükse energy armor %40 veren rune'u alman lazım.

frost nova skin ve teleport üçüne birden gerek yok sadece ikisini seç magic weapon'a geç, çünkü bu sefer dps düşük kalacak rare ve elite'ler enrage olacak.

blur yerine astral presence al, ward yerine de cd'leri indiren rune ve iluzyonist al. zaten full kite yapmışsın build'i blur neden?

kötü bir build hell'de gereksiz yere dps düşecek, inferno'da da iş yapmaz şu haliyle.

benim build şu şekilde http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#acXlOS!cYX!ccaccZ

yalnız bunun iyi çalışması için 1 ve off hand lazım, çift el silahda ağır kalırsınız.

O gerek yok dediğin frost nova sayesinde defalarca ölmeden kaçabildim. Ben sadece bu şekilde çok rahat kastım diyorum. Dileyen yapar dilemeyen yapmaz. Blur koymamın nedeni Armor kullanmamam zaten.

Ayrıca elinizdeki silah iyi olacak demiştim. Dps düşük kalmıyor eğer silah alacak paranız varsa. 7k dps ile oynuyordum level 58 iken. HErşeyi rahatlıkla kesebildim bu şekilde. Bu arada galv konusunda değişiklik olabilir. Ben hp regen için kullanıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ben max verimliliği anlatıyorum. o üç skill'e birden gerek yok ikisini seç dps'i arttır daha hızlı kes, hell'de tek atıyorlar sanki rare'ler bu kadar tırsak oynamak neden, archon'u dene.

Max survive ne zamandan beri tırsak oynamak oldu? Hellde rare moblar tek geliyor sanki? Neyse sen devam et nasıl istiyorsan
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Abi Galvanizing Ward sadece üzerinde Armor varken HP regen yapıyor, build'da Armor yok. Nasıl çalışıyor da HP regen yapıyor, gözden kaçırdığım bir şey mi var?

Force armor nerften sonra galv kullanmayı bıraktım. Orada hazırlarken yanlış seçmişim. Onun yerine astral alınabilir. Ancak tekrar söylüyorum bu build ölümüne kite buildi.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Şimdi bunu görenler yanlış anlayacak, söyleyelim diğer class oyuncularına, wiz lerde bazı pack kombinasyonlarında çaresiz, her türlü pack i kitle larım diyene inanmayın

KEsinlikle, Soullu bi yaratık var dün ağlattı kesene kadar. Bikaç sefer öldüm dediğim sadece onlar. Knockback - Vampiric - Fire chains. Bunları gördüğünüzde mouse klavye bırakın bekleyin
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WXYSOj!agf!YaYcZa

Şimdi bunun için hızlı bir 1h ve source ya da belki shield bulucam dps çok düşük olursa source olur herhalde, teoride zevkli ama tecavüz kaçınılmaz olabilir, tek ümidim crit le beraber cd si hemen bitecek diamond skin. Crit veren armor da bulmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

daha fazla defansif skill'i builde eklemenin survivability'ye etkisi birebir değil aslında. 12,15 ve 16 sn cd'ı olan skiller bunlar. 5 sn.yeye bir basmak gerekiyorsa armorda, gearda bi delik vs var anlamına gelebilir. benim arkadaş bana 2. defansifi alınca çemkiriyor. ki burada üstüne blizzard da var.

tercih tabi, bi builde alışınca bırakması zor oluyor. novayı bırakıp teleport aldımdı, kaç kere bulunduğum yere teleport bastım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...