Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Nıghtmareda oynayan wızard var mı dün akşam act 2 tek yemekten bıktım...INT asıldım statlar herşey çok güzel ama intli itemlarda genelde vitality yok acaba diyorum ondan mı...

O kadar abartı dmg alıyorum ki ne shield and crystal form hiç bir şey işe yaramıyor acaba dedim passivelermi çalışmıyor..4 kişilik co op idi 2 monk 1 barbar ben,kimsenin hpsi oynamıyor yerinden.

LVL 34 ... 40daki shield + hp regen mi lazım acaba..çok abartı geldi dmgler bana.
Sosyal ağlarda paylaş

diamond skin, ice armor, arcane orb'un yaninda 4 tane spawn olup damage verenlere vurdugu rune bir de kb yapan wave'i, bir de mirror image'i al. onden de templar dalsin genelde. ben level 26 falanim henuz ama bu setup ile az damage yiyorsun ama cok hizli kesemiyorsun tabi. signature da electrocute ya da shock pulse olsun (su an bakamiyorum skillerin tam ismine ve hepsi ayri slot'lara konulabiliyor mu diye ama boyle bi seydi)
Sosyal ağlarda paylaş

Wizard Build

Az once nm bitti lvl 50 yim. Yukaridaki buildi kullaniyorum ve sunu soyleyebilirim ki, cogu yerde en son olen/ayakta kalan ve partyi kurtaran ben oldum tonlarca mob olan yerde. 2 farkli aoe stun + shield seni her durum icin yeterince safe yapiyor.

dmg output hic de dusuk degil. Istersen wave of force yerine teleport alabilirsin. Daha bencil bir secim olur ama daha da safe oynarsin. Tek yemedigin surece olmen pek mumkun degil o sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Normali az önce bitirdim electivesiz, diamond skin (+absorb rune), hydra (arcane rune), familiar (+damage rune), archon -- missile (+damage), disintegrate (+wide beam). Diablo için bunları kullandım, bir kere yattım o kafesleme olayını başta anlayamadığım için, sonra kolay kestim.

EDIT: Toplamda da 5 kere öldüm, 3 ü trash moba, biri Diablo biri de Belial, yine bir mekaniği zamanında çözememe, o her tarafa bir şeyler yaptığı olayda köşeye sıkıştırdım kendimi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...