Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:

Energy armor bozulmuş 100% hp felan alaksı yok 30k hp var inferno act 3 rahat 20 kere tek yedim bi bozukluk var.
zorluğuda becerememişler kite manyağı yapıyorum sanat yapiyorum resmen ama yinede o veya bu şekilde 1-2 hit geliyor sağdan soldan range olur gap closer bişile yaklaşan mob olur felan şak diye yerdesin 40 kere felan öldüm sokaym dedim çıktım zaten bug var 5 stack nv buff kayboluyor 3-4 kere oldu aynısı duration daha yarıya bile gelmeden puff 5 i birden gidiyor... (sağ felan tıklamıyorum)

Skill falan degistiriyosan gidiyor bide sureli.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer 30k HP'en varsa mob sana normalde max 10.500 vurur. Ama eğer 60.500 vurursa, 10.500'ün üstünü normalde absorb edersin. yani 50.000 absort etmen lazım. Onun da max senin canın olan kısmı absorb olur yani 30.0000. Kalan 20.000'i de yersin ve one shot ölürsün.
Eğer 60k üstü vuran mob'ler varsa one shot olman normal yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerf yemeden önce rune 'un işlevi zaten HP'nin %35 inden büyük hasarları hp'nin %35 ine çekmesiydi. Bu sayede mob isterse 500k vursun yine %35 hasar alıyordun. Şimdi iyice saçma olmuş, ha birde mobların yaptığı power movelarda direk kalkanı geçip öldürüyormuş oda güzel tabi.

Hellfire da moblar 50-150k vuruyormuş güya ben denemedim ama, eğer böyle birşey varsa direk çöp olmuş rune.
Sosyal ağlarda paylaş

medivh said:

Regalya said:

Energy armor bozulmuş 100% hp felan alaksı yok 30k hp var inferno act 3 rahat 20 kere tek yedim bi bozukluk var.
zorluğuda becerememişler kite manyağı yapıyorum sanat yapiyorum resmen ama yinede o veya bu şekilde 1-2 hit geliyor sağdan soldan range olur gap closer bişile yaklaşan mob olur felan şak diye yerdesin 40 kere felan öldüm sokaym dedim çıktım zaten bug var 5 stack nv buff kayboluyor 3-4 kere oldu aynısı duration daha yarıya bile gelmeden puff 5 i birden gidiyor... (sağ felan tıklamıyorum)

Skill falan degistiriyosan gidiyor bide sureli.

Evet gidiyor, bayada aptal şeyler var.2li teleport decoy atınca decoylar body walla yapıyor önünde çıktığı için,bazı 2 handed mobların range mantığını çözemedim 360 dönüp 25 yard salladıklarını biliyorum ve hayır ping loss minimum.5li mirror imagede takip ediyorlar seni sağolsunlarp aso mortal yiyorum...Eliteler çok yavaşlamıyor kite sohbetinde..moblar ok.

Mortal inanılmaz saçma area effect patlıyor koşarak kaçamıyorsun.

Inferno fazla zor...single player oynadığımızı düşünüyordum hele ki şu item düşme sohbeti feci baydı beni. ( RE )
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten hep your maximum hp idi. Ama millet 4700 hp ile dolaşıyordu inferno'da. Yani fix maximum hp'nin %35 ini alıyordun en fazla. Şimdi mesela vurulduğunda 4700 üstü dmg alırsan %35 olmadan direk ölüyorsun mesela. Çok saçma çözüm olmuş, force run varken regen'iniz şu kadar iner felan tarzı birşey olsa daha iyi olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi rune'un eski hali direk broken'dı, bunu bir kabul etmek lazım. Sıfır vit itemlerle yerlerde sürünen bir hp değerine düşüp, saniyede bu çok düşük hp'nin 1/3'ü kadar pasif life regen yaptığın anda nerdeyse tek başına takılan her türlü boss, elite vs dur vur şeklinde sololanabilir oluyordu.

Aynı mantıkla demon hunterda nerflendi. infernoda vit itemleri ignore eden bir builde izin vermeyeceklerini net bir şekilde anlamış oldular.

Yeni halinde iş şu şekilde işliyor. Toplam HP'nizin 2 katından fazla vuran moblar size one shot atıyor. Infernoda diğer charlar gibi vit item kasmak zorunda kalıyorsunuz, HP'nin 45k yı geçince artık size tek atan mob kalmıyor. 45k HP varken bir mob size 75k vurursa, bu rakamın 45k sını abzorb edip 30k yiyorsunuz mesela. Ya CD ekliyeceklerdi bu rune'a ya da bu tarz birşey gelecekti. Bence bu daha mantıklı olmuş.

3-5k HP ile infernoda takılmak game braker bir özellik olduğu için şimdi daha mantıklı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerf'ten sonra tooltip'leri güncellemediler. O yüzden tooltip'te yazana bakmayın.

Hell vs'de sıkıntı yaşayan arkadaşlar; Blizzard tek bir şey diyor, drop mrop kasmayın. Auction House yaptık o kadar, gidip alın. Yoksa kendi düşürdüklerinizle vs. ile Hell sonu Inferno yalan.

Inferno sadece twinklemeye odaklı oyuncular için.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

infernoda barbar demonhunter wd wizard kombinasyonu için sağlam dps build önerebilecek var mı?. teorik değil. yapıp denemeyenlerden build bekliyorum.

0.90 2h mace ile felan yada en kötü 1.0 staff felan kullan üzerinde attack speed veren birşey olmasım ne kadar yavaş okadar iyi mümkünse critte ap veren yada direk ap veren bi iki item bulundur baktınki çok damage yemeden gidiyorsun energy armorun runeyi energy tap ile değiştir disintigrate spam süreni daha da uzatmak için veyahut wormhole telepport koy.
built
Yanlız act 1 sonrası dikkat etmek lazım en dandik beyaz moblar bile 20-30k vuruyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...