Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kararsızım (10.04.2012 itibari ile 4s almak.)

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Abi lanet olsun lan.

Aylardır param olmadığı için değil karar veremediğim için telefon alamıyorum bugün artık isyan ettim silkerim böyle halıyı dedim.

4S diyorum ABİ 5 ÇIKACAK AMAN DİYİM diyorlar.

BB kullanıcısıyım aslında, BB 9900 mı diyorum YOK ABİ BB BATTI HEM BB 10 ÇIKACAK ALACAKSAN DA ONU BEKLE diyorlar.

Sensation alacaktım ABİ ONE ÇIKIYO DUR BEKLE 1-2 AY diyorlar.

yeter abi. Beklemiyorum lan. İsterse uçan ayfon çıksın ben alıcam bu hafta bir şey.

siz ŞU AN telefon alıyor olsanız (kontratlı alacağım tcell veya vodafone dan) ne alırdınız?
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Ben 4s aldım çok memnunum. 5 çıkacak evet de sonra 6 sı var 7 si var bekle bekle nereye kadar. Bir de geniş olacak onun ekranı falan dediler ondan beklemedim sevmiyorum aşırı büyük telefon.

samsung note gibi bir şey olacaksa ben de almam zaten ben de sevmiyorum büyük telefon, çok tatsız.

benim asıl aklımı kurcalayan blackberry 9900 şuan.

bayılıyorum bb kullanmaya, ama 4s varken alınır mı hiç bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Android mi, iOS mu istiyorsun ona karar ver sen önce. Birine girince bir daha çıkamıyorsun kolay kolay. iPhone alırsan hep iPhone gitme ihtimalin çok fazla, Android için de geçerli ama modeller değişebilir en azından.

Bunu araştır, Android diye karar verisen gel. 4S ya da 5 diye beklemek anlamsız iOS istiyorsan, git 4S al.

Ne Android ne de iOS kullanmadıysan daha önce yeni Nokia Lumia 900'ü de düşünebilirsin, bu günlerde gelmesi lazım eBay, Gittigidiyor gibi şeyler aracılıyla ülkemize. Windows ile en iyi entegrasyonu sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende benzer duyguları yaşıyorum bu aralar ,takoz bir telefon var elimde , ayfon alasım var kontratlı operatör seçenekleri leş yalnız

Avea'nın 12/18/24 ay seçeneği var ,Turkcell ve vodafone direk 24 ay ,genelde 200x12 veya 100x24 gibi 3 aşağı 5 yukarı ,alacağın pakete bağlı tabi.

En uyuz olay da ben avea kullanıyorum,turkcell ile kontrat yapmak istesem ilk 12 ay'ı kredi kartına bağlıyor ,sonraki seneyi anca fatura taahhüt yapabiliyorsun.Şart koymuşlar işte 6 ay abonesi olman lazım,son 3 ay faturasını günü gününe ödemen lazım vs gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 4S diyorum. Gerekirse arkadaşların dediği gibi satar 5e geçersin. Ama zaten sanmıyorum 4-5 aydan önce iphone 5 çıksın. Ha Android dersen olay farklı bir boyut kazanır tabi. Şu sıralar Android istersen HTC One diyorlar amma kullananlar daha düzgün yorumlar yapabilir hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...