Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

panda hayal kirikligi

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Bugun nda kalkti. Heyecanlandiran birsey yok.
Scarlet monastery remake gelmis icerisi direk ayni. Iyice sacmalamislar.

Monk auto attack olmayacak, unique gameplay olacakti vazgecilmis.
DotA tarzi bg gelecekti vazgecilmis.

Pvp adina yeni birsey yok. Savas savas dediler ici bos.
MoP final boss garosh olmus. Tam komedi. Siege of Orgrimmar diye raid mi olur.

Yeni moblar komedi. Night elfe balik kafasi koymus al sana yeni bir irk.

Hayalkirikligi direk. Alip 2-3 ay bakarim derken hic almicam galiba moduna girdim direk.
Aferim blizzard... Tutun daha o ghostcrawleri orada. Bravo....
Sosyal ağlarda paylaş

garrosh'a vurmayacağım. ben grom'un oğluna vurmam arkada$. aklıba$ında hiçbir warcraft hikayesini seven oyuncunun da kalkıp garrosh abimize vuracağını zannetmiyorum.

ha MoP'u alacak mıyım, alacağım. Ama daha önce Scarlet Monastery'e girmemi$ biri olaraktan(arcanist doan'a saygım var) bu sefer de contentin o raidini hepten pass geçeceğim, o süre içerisinde sadece dungeon farmlayacağım.

Oyun güzel görünüyor yalnız. Oyun içi videolar beni ba$tan çıkardı. Bizim hatunla yine WoW'mu ben mi kavgaları ba$layacak sanırım MoP ile...
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası hayvan gibi content var catacylsmden çok daha büyük content var

tabi catacylsmdeki tamamen revamp gibi olduğu için fazla content çıkmadı

baya şeyler ekliolar
warlock tamamen değişio çok hoşuma gitti yeni petler
destro warlockın alevlenmesi gittikçe falan hehe

ben beğendim, bariz hepimiz alıcaz yapmayın şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

işin tuhaf yanı pandaren zaten warcraft 3'te tanıtılan bir ırktı,
ama seriye wow ile başlayanlar hep böyle lich king gibi, forsaken gibi "DAAAAAAAARK" ırklar bekliyordu, panda gelince "lan oldu olacak köpek ırk koysaydınız, oh wait..." modunda eleştiri yağmuruna tuttu blizzi.

bence güzel bişi pandarenin gelmesi de, "i am so tortured" oyuncularını tatmin edemezsin tabii pandayla.
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz fazla değişiklik var
okuyun mmo championı bi genel hatlarıyla

said:
In some ways, Mists of Pandaria is more of a spiritual successor to classic WoW, with the call to adventure. It wasn't about a giant world boss or big overarching problem, it was just about exploring. Experience this faction, see the world, engage the cultures, have an adventure, that was the spirit of the first game. In many ways Mists of Pandaria gets back into that.

This expansion is not a joke. It is not light and fluffy, although the Pandaren are fun and super zen. The conflict between Alliance and Horde is gearing up to hit a fevered pitch unlike any we have ever seen.

In Cataclysm so much of the mindshare went into the revamp of the level 1-60 zones and the creation of the content itself, that they didn't really have an opportunity to create a lot of those new types of gameplay elements.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...