Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

panda hayal kirikligi

nscorp

Öne çıkan mesajlar

ben wow oynamayi dusunuyodum ama once panda haberi yayilmaya basladi, inanmadim. sonra dogrulandi, uzuldum. hemen ardindan cin'e geldim. oynarim diyodum ama artik sanal alemde de bu cinlileri gormek istemiyorum.

adamlar ada yapiyolar ismi cince, silah yapiolar cince. bide cok yaraticiymis gibi irkin adini da Pandaren koymuslar. ulan pandaren 'pandaman' veya 'panda people' demek. sunlarin adini pandaman yapsalardida pigumuzla guleydik ansinstym.
Sosyal ağlarda paylaş

Neredeyse 4 aydır haftada bir bakmak dışında oynamıyorum oyunu. Kötü olduğundan değil ama, zevk vermiyor sadece.

Yeni expansion çok güzel görünüyor, sırf fraksiyonlar arasındaki savaşa ağırlık vermesi bile almak için yeterli. 8 yıl boyunca mantı yersen onun da tadı osuruk gibi gelir, mantının ne suçu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Sımdık pandanın nesı sacma? oyunda konusan kedı kopek domuz var,hatda sıze gorev verıp sundan bundan getır dıyen ne oldugu bılınmeyen seyler var buda yetmedı bosslardan cıkan ıtemler var pat dıye kılıc kalkan cıkıyo cart dıye her classa uyuyo ne alaka? barı oyuna bır terzı demırcı koyda adam gıtsın olcu versınde cıkan ıtemlerı ona gore kessınler bıcsınler gıysın dımı adamlar?

aslında knıght onlıne var tam sıze gore gıt gıt habıre kes duz mantık
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre artık wow zamanını doldurdu blizzin yaptığı beyin ölümü gerçekleşmiş adama belki yaşar umuduyla yeni bir cihaz bağlamak

Bana kalırsa bu oyuna yenilik gelmeli ama nasıl şöyleki...

Biraz ultima online a bakmaları lazım , mesela kendi kulübemizi evimizi alabilmeli armorlarımızın rengini kendimiz seçmeliyiz

Yeni ana meslekler gelmeli ... mesela demirciler olsun armorların rengini görünümünü onlar değiştirsin yeni statslar ekleyebilsin

Yada mesela cartographer olmalı define aramalı (archeology le karıştırmayalım)

Mesela sandal alınabilmeli özel balıklar yakalanabilmeli

En büyük hayalim pazar alanı açılmalı küçük küçük dükkanlara itemlarımızı koyup başında müşteri beklemeliyiz yada parayla npc tutabilmeliyiz

Mesela ben harrison jones questlerini çok sevdim onlar gibi uzun questler olabilir sayısı arttırılabilir

Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor ama ultima gibi olsa sanki daha çok tutulur gibime geliyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...