Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

...

The Elder Scrolls Online will be the first Elder Scrolls game that allows players to explore the fantasy world with others. Featured on the upcoming magazine's June cover, The Elder Scrolls Online will include three playable factions and takes place a millennium before Skyrim. Due out next year on both PC and Mac, the Hero Engine-powered game will have players fighting against the daedric prince Molag Bal who is trying to pull all of Tamriel into his demonic realm.
Sosyal ağlarda paylaş

bolumsonucanavari said:
Yayınlanan dergi taramalarında The Elder Scrolls V: Skyrim'in kullandığı Hero Engine'in gelişmiş sürümünü kullanan The Elder Scrolls Online'dan görsellere tanıklık ediyoruz.

Skyrim Wiki said:

Skyrim is powered by Bethesda's own Creation Engine, a new engine created prior to Skyrim's release.

Bu nasıl bir ikilemdir. Şimdi Skyrim'de kullanılan engine Hero Engine değil değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Informer said:

Differing from its single-player iterations, The Elder Scrolls Online will be a third-person, hotbar-based game, as the ”reality of network latency and massively multiplayer games prevents The Elder Scrolls Online from following the real-time combat model since its inception.” The magazine claims that the team are transplanting its core concepts into the MMO. Stamina is one of those concepts.

şaka gibi yeminlen...

sandboxda yapmazlarsa bi halt olmaz bence bu oyundan...
ki muhtemelen themepark olucak...
Sosyal ağlarda paylaş

Hero engine demisler ya ahahahah. Ha bioware in yaptigi salakligi yapmayip(motoru alip biz gelistiririz bunu diyip update almamak) firmadan destek alirlarsa nasil olur bilmiyorum ama sene 2012 multithreading desteklemeyen motor kullaniyorlar.

Hotbar dedigimi action rpg oyunlarinda altta bi cubuk olur ya icinde abilityler olan, onun adi hotbar. Autoattack vurarak cooldownlarimi bekliyorum kafasi iste.

Edit: o degilde bu hero engine denen tirt seyi yazan adamlar sirf su iki firmadan aldiklari parayla gul gibi gecinirler herhalde ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bikac gundur mobile takiliyorum dergi taramalarina bakmadim ama bolumsonucanavarinin ozetinden anladigim kadariyla crpg nin bir kalesi daha 15 yasindakiler tarafindan isgal edilmis. Playfire yakin zamanda bir anket yapti best games of all time diye.
1. Ocarina of time
2. Skyrim
3 battlefield 3
4 mw3
Gibi biseydi justin bieber jenerasyonuna sapkami cikartiyorum ve jilet-bilek uyumunu denemeye gidiyorum

Edit: yazdiktan sonra baslik actim http://forum.paticik.com/read.php?35,6269154
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...