Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Oyun patlayacak diye burda aksiyon yaratanlar bence gidip buna mantıklı birde açıklama getirmeye çalışsınlar buraya gelip boş boş troll aksiyonlarına gireceklerine.Gerçi bir iki kişiden fazla görmedim zaten.Oyunun patlaması filan imkansız direk.Bir kere en başta b2p oyun.Pvesi şuan çok çok iyi ve geliştirilebilecek bir loreda var.Bırak pveyi en kötü ihtimalle insanlar haftada 3-4 gün sadece WvWvW için bile girer.İlk oyunun pvesi bundan çok çok daha kısıtlı olmasına rağmen patlamadı bu oyunmu patlayacak...

Oyun çok enteresan bi headstart yaptı garibime giden o.Betada olmayan buglar headstartta çıktı karşımıza.En azından önceki belli başlı örnekler gibi bugfest bir oyun değil.Belli başlı 2-3 temel major bug var.Onlar düzeltilse sorun kalmaz.İşte ne bileyim guild bugı , trading postun açılmaması ve hala bazı kişilerin yaşadığı(ben son 1,5 gündür yaşamıyorum) login sorunu.Ben başka ciddi bugla karşılaşmadım.Server doluluğundan sıra bekleme sorununuda çözdüler en başından.Açıkçası betadan daha sorunlu olmasına rağmen gördüğüm en temiz headstart benim.Heleki son bir kaç faciadan sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

puzzle ları bulup yap norak, tam senlikler. Gittiğiniz zone da ki ya da şehirde ki tüm point of interest heart waypoint ve vista ları yaparsanız ödül veriyor ayrıca xp item vs. bunlarla biraz da wvwvw girince 2. bi zone a gerek kalmadı şimdilik. ilerde ne olur bilmiyorum ama. Ayrıca crafting de baya bonkör ve keyifli. Oyun akıyor ya ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

puzzle ları bulup yap norak, tam senlikler. Gittiğiniz zone da ki ya da şehirde ki tüm point of interest heart waypoint ve vista ları yaparsanız ödül veriyor ayrıca xp item vs. bunlarla biraz da wvwvw girince 2. bi zone a gerek kalmadı şimdilik. ilerde ne olur bilmiyorum ama. Ayrıca crafting de baya bonkör ve keyifli. Oyun akıyor ya ^^

Aynı seviyede 2. bir harita yapmanın getirisi de gene o haritayı baştan aşağı keşfetme + bir ırkın bölgesinde olmayan iyi loot veren bossların başka bir ırkın bölgesinde olması.

Örnek olarak, Nornların 15-25 haritasında chest düşen herhangi bir public event ya da dungeon/tomb yok(belki bana denk gelmemiş olabilir event; ama dungen yok). Oysa Charr'ın 15-25 hariası(Dissea Plateu)'da Flame Temple Tomb diye bir yer var. Ciddi anlamda iyi tasarlanmış, grup çalışması gerektiren bir mekan(son boss'a ulaşma kısmısı için =)). Ama boss dövüşü bildiğin dps race işte. Ya da orda +20 kişi olduğumuzdan bana öyle geldi. Boss düşünce de 10, +-1, chest düştü ve kimisinden gayet de başarılı itemlar düştü =)
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Ben bu oyunu rahat 1 yıl oynarım diyomusunuz şimdi? Yoksa arada başka diyarlara yelken açabilirim durumu var mı?

valla onun garantisini hiç veremiosun

çnükü etrafındaki insanlara da bağlı oyundan bağımsız

oynadıın insanlar bırakırsa, veya başka oyuna giderse sen de gidiosun direkt

ama benim şu an anladığım klasik mmorpglerden daha uzun süreceği

yani ben her türlü worldu %100 complete etmeye çalışcam bi ekre
her instanceı vs yapsam her türlü senaryosu dahilinde

aylarımı alır gibime geliyor

pvp kısmını saymiorum bile.

ki bunu bitirdiğimde tahminen expansion gelecektir.

Dün Spark,Dreagloth Gangren falan beraber questin yaptık bi 4-5 saat resmen aktık ya. bu kadar akıcı questing görmedim bi ara beyler bi durup nefes alalım vs dedim. Hep böle şurda duralım derken kendimizi eventten evente geçerken bulup ordaki skill challenge yapıp şu vistayı açalım derken harita bitirdik.

Wowda mesela berabaer questing çok yorucuydu. Abi o quest sende var mı? bi dakka o quest bende yok, abi ben 5 tane topladım daha , yok hadi geri dönüp questleri verelim, nereye verecektik questi vs. Derken böle başın ağrıyor. Genelde birileri lead edio arkasından takip ediosun bayık bayık.

Bu olaya %100 çözüm bulmuşlar
Sosyal ağlarda paylaş

Son 1 yılda oyunlara harcadığım toplam para 2000 dolar (gerçi her oyundan 2 tane) gibi bir şey yapıyor. Alıp baktığım sıkılıp fırlattığım oyun sayısı çok. Gw: 2; BF3 ve Witcher 2 sonrası harcanan parayı hak eden bir diğer oyun oldu benim için. Tipik bir mmo olarak bakmamak gerek. O olur mu bu olur mu oyun patlar mı gibi sorular epey saçma.

Aylık ücret yok ve oyun çok sağlam. Oynayın keyif alın. Gereksiz yere oyunun geleceği hakkında şimdiden kahinlik yapmak anlamsız. Bu kadar güzel şekilde release edilen ve böylesi bir zenginliği sunan kaç mmo gördük bugüne kadar ? Bence her şey dört dörtlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

Son 1 yılda oyunlara harcadığım toplam para 2000 dolar (gerçi her oyundan 2 tane) gibi bir şey yapıyor. Alıp baktığım sıkılıp fırlattığım oyun sayısı çok. Gw: 2; BF3 ve Witcher 2 sonrası harcanan parayı hak eden bir diğer oyun oldu benim için. Tipik bir mmo olarak bakmamak gerek. O olur mu bu olur mu oyun patlar mı gibi sorular epey saçma.

Aylık ücret yok ve oyun çok sağlam. Oynayın keyif alın. Gereksiz yere oyunun geleceği hakkında şimdiden kahinlik yapmak anlamsız. Bu kadar güzel şekilde release edilen ve böylesi bir zenginliği sunan kaç mmo gördük bugüne kadar ? Bence her şey dört dörtlük.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...