Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scroll of Resurrection invite isteyen?

photographer

Öne çıkan mesajlar

0 account benim bildiğim, inactive account ise SOR gerekiyor. In game olunca ülke blokesi felan kalktı sanırım isteyen yapabiliyor artık ne güzel =p , birine başlatacak olsam RAF yarardı bayağı.

RAF ile birbirinizi summonlayabiliyorsunuz (bu sanırım kalıcı bir özellik) , 2 lvl da 1 +1 lvl verebiliyorsunuz, x3 xp felan. Mount/pet bonusu.

SOR da lvl 80 char (belki expansion da 90 a çekerler) ve 7 günlük süre alabiliyorsunuz başka bişi yok. Hesabında belli bir süre inactive kalmış olması lazım. Şimdi SOR alıp 80 char yapın oynamayın expansion da 90 gelirse onu yapıp oynarsınız bedavadan yüksek karakteriniz olur işte mis =P
Sosyal ağlarda paylaş

RAF(Recruit a Friend) sadece oyunu olmayan birine gönderilebilen birşey. RAF attığınız kişi oyunu satın almalı ve sonrasında da aylık ücret ödemeli, ki sizde oyun içi ödüllerinizi alabilin.

Eğer hesabı zaten var olan ama uzun süredir oynamayan bir arkadaşınız varsa, ona SoR(scroll of resurrection) atabiliyorsunuz. Bunda hızlı kasma diye birşey yok, sadece binek kazanıyorsunuz, arkadaşınızda level 80 karakter kazanıyor.

Eğer oyunu düzenli oynayan ya da çok kısa süre önce bırakan bir arkadaşınız varsa, onun için yapılacak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Expansion ı adamlar spring den önce getirmek istiyoruz diyor yanlız. Oyuncular spring-summer mı olur dediğinde ondan da önce hedefliyoruz dediler. Bakalım, bence expansion da oynamak için hedef belirleyenin RAF alıp 80 karakteri şimdiden alıp tekrar inactive olması akıllıca olur. Expansion da bir SOR daha çekersiniz onada instant bişiler verir, account upgrade edince de yine 90 karakter verir mi bilmem ama bu hesapla dandik account un bile 80,90,90 3 karakteri olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

Baharda nasıl çıkacak bu exp hiç anlamadım valla, daha betanın adı yok piyada, Blizzconda 2 tane dandirik el çizimi gösterdiler, 2 tane bölgeyi yalandan kaplayıvermişler o kadar. He exp 5-6 ay beta yapan adamlar bunlar, paldır kültür exp çıkarırlarsa baya büyük şok olur.

Benim beklentim gene yaz sonuna doğru çıkar şekilinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Merhaba Bu raf olayında party deyken mi yakınındayken mi geliyor %300 xp olayı party de olduğumuzda yarıya bölündüğünden xp kazanımı acaba tek keserken verilen xp'nin %300 ümü yoksa partyde olduğundan bölünen xp nin %300 mü geliyor raf yapıp birlikte oynayan arkadaşlar bunun bilgisini tam olarak verebilir mi?Raf yapmamış olanlar yada bilgisi olmayanlara biraz karışık gelebilir.Şimdiden teşekkürler dönmeye niyetim pek yok ama indirim ve bu olay biraz cezbediyor belki followda yada kız arkadaşımla birer karakter kasmayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
The time has come to bid adieu to the Scroll of Resurrection. It’s served its divine purpose, but like most scrolls, it only has so many charges before it loses its magic and crumbles into ethereal dust. For those who’d still like a chance to use the scroll, you have until February 18 before players are no longer able to send invitations. For those who have an invitation outstanding, that’s still good for 30 days from the time it was sent, after which point the invitation will expire and the benefits can no longer be claimed.

Bitiyor 18 inde istiyorsanız acele edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...