Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ranger Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Her gördüğüm peti tameliyorum ve tank olarak ayı sülalesi fena değil yani 4vs1de falan son ana kadar ayakta kalabiliyor. Zaten son anda hemen peti değiştirirseniz sorun olmadan yepyeni HPli petle devam edebiliyorsunuz. Özellikle 2. peti DPS yaparsanız bu tip agronun artık sizde oldugu tanka çok lazım olmayan son anlarda baya iyi damage verebiliyor jaguar falan kite yapıyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

WvWvW ve dungeonlar için bir support ranger build hazırlayayım dedim.Baya kullanışlı ve eğlenceli geldi bana.Hafif shaman tadında oluyor.

http://www.gw2build.com/builds/support-ranger-support-ranger-6618.html

Pet olarak blue moa ve red moa kullanırsanız iyi olur.Biri alan protection buff veriyor biri alan fury buff.
Sosyal ağlarda paylaş

ben spvp için şunu kullanıyorum pet'ine kadar anlatmış.

http://en.gw2codex.com/build/16901-90-win-rate-guaranteed-pro-ranger-spvp-and-tourney

baya bi survivor build

1v1'de hiç yatmıyosun en fazla topukluyosun. Yalnız bu mesmerler beni deli ediyor adam yerde can çekişirken bile ilizyonları oluyor.Hangisini öldürücem diye bakınıyosun zaman kaybediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şimdi deniyim bakalım bu buildi bişiye benzeyecek mi?
AH açılsa da itemları dizsek :P

Bu arada Spvpye girmeden evvelki silahlar ne ise ona göre setini dizip alıyor değil mi SPVPye.
Masticore said:

ben spvp için şunu kullanıyorum pet'ine kadar anlatmış.

http://en.gw2codex.com/build/16901-90-win-rate-guaranteed-pro-ranger-spvp-and-tourney

baya bi survivor build

1v1'de hiç yatmıyosun en fazla topukluyosun. Yalnız bu mesmerler beni deli ediyor adam yerde can çekişirken bile ilizyonları oluyor.Hangisini öldürücem diye bakınıyosun zaman kaybediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki buildde pet konusunda kesinlikle support pet kullanmayın 2 sini birden.Biri mutlaka blue veya red moa olsun ancak main petiniz herhangi bir kuş olsun.Hawk veya raven iyi oluyor.Çünkü traitlerde yaptığımız değişikliklerde petin critlerde %30 fazladan damage yapması için trait açtık.Kuş türündeki petler daha fazla precisiona sahipler.Bu sayede daha fazla damage yapıyorlar.Hatta bu traitle birlikle sizden daha fazla damage çıkartıyorlar.Bu sayede sizde supportla damagei aynı anda yürütebiliyorsunuz (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz alkollü olarak denedim tam buildi ve tamamen bilinçsiz olarak tuşlara basarak 1 veya 2. oldum bütün maçların sonunda yani bilerek oynayabilsem demek ki güzel bir build ama tek kelime ile ne yaptıgımı anlıyorum nede biliyorum. Biraz alışmak lazım hayatı lonbow yanı 2h sword ile gecen biri olarak. Potansiyeli kesilikle yuksek ama oynamadan evvel baya alısmak lazım kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ama kesin benim için bişi var wowda da mesela insanlar warlock u fire ile oynardı ben ilk gunden hala affliction oynarım bunda da bildigim combnasyon longbow yanı longsword oynıcam gibi duruyor. En azından ne yaptıgımı biraz bileyim. Birine dalarken cok guzelde biri bana dalarken ciddi ciddi tekken oynar gibi butun tuslara basıyorum hehe bu shortbow yani axe horn combosunda.
Bildigim yoldan şaşmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Absolut said:

Biraz alkollü olarak denedim tam buildi ve tamamen bilinçsiz olarak tuşlara basarak 1 veya 2. oldum bütün maçların sonunda yani bilerek oynayabilsem demek ki güzel bir build ama tek kelime ile ne yaptıgımı anlıyorum nede biliyorum. Biraz alışmak lazım hayatı lonbow yanı 2h sword ile gecen biri olarak. Potansiyeli kesilikle yuksek ama oynamadan evvel baya alısmak lazım kesinlikle.

Build gayet başarılı bir kaç ufak ayarla süper roamer oluyor.Pointte beklerken warhorn yerine torch al mobil durumda warhorna geç.Marksmanshipteki 5 puan Natures magice vermeni tavsiye ederim.Rakibi stomplarken direk f4 ile pet swaplarsan 2 sanıye quickness kazanacagından kolay stompluyorsun.Rampage as One da aynı şekilde takım dövüşlerindeki stomplarda çok etkili.

Pet'de stalker yerine bear alırsan condi removal kazanıp, wildernes survivaldaki bir traiti boşa çıkarabilirsin bu sayede "Hide in Plain Sight" traitini alabilirsin.Yine Wildernes survivalda ilk major trait olan "shared anguish"i de alabilirsin 90 saniyede bir break stunın olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oyun ilk aldığımda çok kasıyodu da şu an baya iyi, driver update falan yaptım bi ara öyle düzeldi heralde

ranger kasıyorum şimdi level 20'nin sonlarındayım, eventten evente gidiyorum çılgın xp geliyor ya, olay event farmlamakmış meğersem. bi de melee ranger çılgın atıyor çok ilginç, sol elimde kılıç sağ elimde meşale herkesi kırıyorum maşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...