Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ranger Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Shortbow a bakmıssınız sanırım, thief ile condition stacklemeyi denediniz mi ? 22 stack a kadar gördük, eger rakip silmek yerine direnmeye yönelmişse. 10+ stackdan sonrası silmediyseniz kesinlikle korkunç hasar veriyor.

Stackleyen - biriktiren - silen - karşı tarafa gönderen - boon a çeviren skiller her classda var.

Profesyonel bir tester pvp grubunun videoları var, hangi class ı alırlarsa alsınlar, karşılarındaki tüm classları alıyorlar,

Bu nedenle şu anki drumu dengesizlikten ya da ranger imbalığından ziyade, teknik farklılık olarak değerlendirmek doğru olur kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Petler pve de çok yararlı, benden yüksek level champion u pet sayesinde tek başıma kesebiliyorum, yeter ki, etrafta çok yüksek spawn ve bossta hard hit projectile olmasın.

Ancak özellike WvW de kalabalık ortamlarda, ortada dolaşan gereksiz yaratıklar haline geliyorlar ve çok yüksek vuran ve olduğu yerde durmayan bosslarda pet gerçekten gereksiz, ayrıca dediğiniz gibi diriltmesi uzun. Gerçi sürekli pet swap var, adamlar bunun sürekli kullanılmasını isteiyorlar. Ben signet ve healler ile peti ayakta tutuyor swap timer ının dolmasını bekliyorum, sonra swap sonta tekrar heal buff sonra swap, target ölene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Absolut said:

Hizlica bisi sorayim. 3/4 tane skill puanim birikmis. Bunlardan birine trap verdim ve 7 nolu tus bu oldu. Skilleri once otomatik veya puanla ogrenip sonra istedigim tusa atiyorum degilmi ve lvlladikca da yeni tus hakki aciliyor. Bunun disinda bir yere gidip rangerle ilgili bisiler ogrenmeye gerek var mi?

level 11 den sonra trait puani vermek icin manual aliosun class trainerdan. bi kere alion lvl 40 a kadar rahatsin ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...