Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gamer UK Half-Life 2 skoru!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bu arada vivendi'nin valve ile 3 oyunluş anlaşması varmış, ondan valve şu an vivendiye hapsolmuş durumda. DoD'i zaten activisionla çıkardı. hl3 de vivendi ile olcakmış sanırım.
(bu arada bilmeyenlere hl serisi trilogy :) )
neyse inşallah hl3'te problem çıkarmazlar.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

adam oyuna tapmış cidden.. makalesinin bi kısmında oyunun güzelliği ile ilgili" i wish i could tell you why" diyo, yani grafiklere bakarak oyunun güzelliğini anlayamayız. oynayınca kesin herkes tapıcak.

kesin GOTY[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yeni cikan skinleri falan indirince [bumpmapping olan] oyun hakkaten bayagi guzel oluyo... eski cs'ye gore grafiklerinin cok cok guzel olmasi disinda oyun cok daha eglenceli. ben cok sevdim valla... fizik motoru o kadar iyi diil tabi ama o online olmasindan. o bouncy physics dedikleri olayi da duzeltirler heralde yakinda..

bence cok guzel olmus cs:s[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizik motoru o kadar iyi diil tabi ama o online olmasindan.

ut2004'de fizik motorunun alası var lakin 28k modemle bile online oynanıyor. bunu da uydurdunuz ya kendi kendinize oyuna toz konmasın diye, hiçbir yerde böyle bir yazı görmedim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

fizik motoru derken orda şeyi kast etmiştim, mesela sen tahtaya ateş ettiğinde tahta ateş ettiğin yerden değil, breaking pointten kırılıyo. hl2 böyle olmicak. ut da multiplayer olduğundan böyle bi durum olduğunu sanmıyorum. varsa helal olsun UT'cılara[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 12 Ekim 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
neye tapioz allahmi bu?

*!yarılır*
said:
green_martian, 12 Ekim 2004 22:04 tarihinde demiş ki:
hayir put
cd kutusu

*!ölür*

Ya cidden bıktım beklemekten bilgisayarcı geçen pazar bu hafta içi gelicek demişti, her gün gidiyorum adama en son bugün direk kafayı salladı yok diye:) içeri bile girmiyorum artık:P[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarcıya gideceğine forum takip etsen yeter :)
daha oyun çıkmadan önce gold olcak da o haberi duycaz.. sonra çıkıcak oyun.

gold olursa ben hemen atlarım forumlara yazarım, merak etme :)[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 13 Ekim 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
bilgisayarcıya gideceğine forum takip etsen yeter :)

okul dönüşü önünden geçiyorum:) adam alıştı artık zaten uğramıyorum bile geçerken direk "hayır" yapıyo kafasıylan:-) (aynı anda illnath dinlediğimden bişey duymam mümkün değil heuhe)[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 13 Ekim 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
ut2004'de fizik motorunun alası var lakin 28k modemle bile online oynanıyor
oynanmıyor, sen oynuosun.arada fark var.
zorlasan duvarları bile delersin Sam, kim tutar hey yavrum hey. az mı conn. lost unu çektik senin hey gidi günler :).[signature][hline]Azmo demiş ki:
olm beckhama cok gulduk ondan oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...