Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gamer UK Half-Life 2 skoru!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Dergilerde yapılan incelemenin anlamı "oyun yakında çıkıyor alın buda incelemesi" demektir. Yabancı dergiler oyunların çıkmasına kısa bir süre evvel Exclusive incelemeler yaparlar. Onları ayakta tutan şeyde budur zaten. Böyle incelemeler olmasa dergi satın almaya gerek kalmaz, insanlar gerekli incelemeleri netten okurlardı.

İncelemelerin yapılması oyunun kısa bir sürede çıkacağının bir işaretidir. Paketlerin nelerden oluşacağının açıklamasıda bir işarettir ama paketlerin önümüzdeki hafta satışa çıkarılması işaretin şahıdır heralde dimi?

Yani sam bazen o kadar anlamsız şeyler üzerine tartışma çıkarıyorsun ki sinirden "DOOM 3 REZALET BİR OYUN" diyesim geliyor, bilmem anlatabiliyor muyum. :D[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz o dergi kapaklarinin kolpa oldugunu soyleyebilirim . uzman degilimde soyle bir goz atinca ... eheh
bir de soldaki kapak hakikaten kolpa gibi . kapak duzeni cok kotu . yukardaki yazilari kapatmis pc gamer yazisini bile kapatmis neredeyse .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

huun uydurma değildir dergiler de ortada böyle bir belirsizlik varken vivendi ile sürtüşme nedeniyle ben aksilik çıkma ihtimalini uzak görmüyorum, gelecek hafta oyunun alınıp oynanabileceği yönünde de bir haber yok. paketler filan açıklanmış, satışa da sunulur oyunun oynanabileceğine denk değil bu..

lath ben id fanı değilim ki heh, dahası romero ayrıldığından beri id'yi fps türünün gelişimi önünde en büyük engel olarak dahi görürüm. ama doom deyince olay değişir, o günlerde id hayranı olmayan kimse yoktu o oyunlar nedeniyle. ha bugün doom 3 onlara denk olamadı ama bazı arkadaşların yırtınarak karalamaya çalışmaları anlamsızdı, kötü denemezdi. ben gayet keyif aldım ama hl2 ile kıyaslamak için sebep göremiyorum, rakip de olacaklarını sanmıyorum doom 3'ün multiplayer özellikleri bu kadar kısıtlıyken. hl2 ise gelmiş geçmiş en popüler multiplayer fps cs'nin son sürümü ile geliyor, kendi de gelmiş geçmiş en popüler fps. yani bir bütün olarak zaten rakibi olması mümkün değil de ancak tek tek ayrı alanlarda rakipleri olabilir..

ben şahsen yılın oyunu olarak ut2004'ü görüyorum şu ana kadar oynadıklarım arasında, half-life 2 ya da rome: total war bu düşüncemi değiştirecek mi diye bekliyorum henüz.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Yurt dışında sayılar çok erken çıkabiliyor.
Aralık sayısı Ekimde çıkıyor. Quake 4 incelemesi olan Kasım sayısıda çıktı hatta scan'leri post etmiştim burda hatırlarsanız.

Yurt dışında çok normal bu.

iki PC Gamer'da 5 Ekimde çıkıyor.

Sıkış olan bişey yok.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

vay be! valve resimlere inanılmaz bir yazı gizlemiş arkadaşlar! farkeden kimse var mı? resimleri yukarıdan aşağıya kaydırırken farkettim! lol süper düşünmüşler ya![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın mesela sondan ikinci resimde soldaki dolabın üzerindeki yazıyı okuyabiliyor musunuz?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...