Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gamer UK Half-Life 2 skoru!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

1 yıl gecikme nedeniyle kaçan tüm hevesim aynen geri geldi.

Icarus: Was Half-Life 2 what you expected?
Chuck Osborn: More

Icarus: Was it worth the wait?
Chuck Osborn: Absolutely

ati kuponum da var zaten.. oyun haftaya falan çıkmazsa cidden ağlicam.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 30 Eylül 2004 22:40 tarihinde demiş ki:
Ama ne yazıkki kolpa değiller. PC Gamer'ın kendi sitesinden o resimler...

Alın buda incelemenin gerçek olduğunun kanıtı:

Anladığım kadarıyla +/- ler It's ve It's not olarak ayrılmış

It's revolutionary yi falan anladım da

It's not'ta Ever Stupid ( !? ) Corridors , end of the game falan yazıyor ...

Şimdi ever stupid nedir burada ? Çok mu salakça bazı şeyler demek istemiş ya da ever=never diye aptalca değil mi demek istemiş.

salak oyun nasıl oluyor anlamadım .. bir de It's not ever stupid diyince bana bu negatif gelmiyor ... salak değil anlamı çıkıyor bundan ... biri anlatabilir mi ? Yani mantık olarak gerisi iyi ... çünkü koridorlar kotu olabilir oyun sonu da kotu olabilir ama ever stupid kotu bir sey olamaz ki ... ever stupid zatenm kotu anlamında yani koridor a iyi veya kotu diyebilirsin ama ever stupide kotu veya iyi diyemezsin ki ... kotudur sonucta o yani.

ne lan bu ... The most stupid game ever made is half life 2 but because of our endless love to it we gave it a tremendous point of 96 over 100 !? ... bu mudur yani ??

Açıklayın lamn[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 01 Ekim 2004 12:56 tarihinde demiş ki:
it's not lar negatif seylr degil
why is this game so good dedikten sonra
because it's: diye aciklamis
ve it's not demis
yani neden iyi oldugunu boole olmasi ve boole olmamasi nedeniyle diye yazmis

yok yok negatif negatif ... aynı + ları ve - leri olması gerektiği gibi .. sadece It's good because
It's not good because yapmışlar ..

çünkü dediğim gibi her ozelliği alt alta yazıyorlar

gibi

olunca bu bir basım hatası mesala ... ( oha amma malak ornek verdim be zuhaua)[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 01 Ekim 2004 13:17 tarihinde demiş ki:
it's not the end of the story nin neresi negatif =)

Abijim :) ... ıts not good becuse of the end of it yani ... adamlar her comment'ta ayrı bir gramatik format kullandırtmışlar işte .. hem oku hem alıştırma yap :P[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar o dolabın üzerindeki yazıyı okuyamadınız mı hiçbiriniz eh yani..

dikkatlice bakarsanız oraya oyun hakkındaki gerçek düşüncelerini sakladıklarını görebilirsiniz, gerçekten çok zekice olmuş. tebrik ediyorum kim becerdiyse, çünkü üstünkörü bakınca hiç belli olmuyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi iki salak olay daha keşfettim...

resimde sol üst kosede acıklamalarda paratez içinde no matter the excellence of that ending yazıyor.Şimdi bu cümlenin ustundeki cumle okunmuyor.Ki bu cümle o parantezin acılıp o bilginin verilmesini gerektirmiş.

Burda bir kaç olasılık var

-çok güzel bitmesine ragmen oyun salakcamış

Bu durumda
Aslında sol ust koseye bakınca su anlamlar çıkıyor ..

Türkçe meali :

..sonuçta oyunun bitmesi gerekiyordu ( ne kadar mükemmel bitiyor olsa bile onemli değil ). -veya .. sonuçta oyun bitmeliydi-adam istemiyor oyunun bitmesini- ( ne kadar mükemmel biterse bitsin umrumda değil ) .. yani sanki dahasını istiyor adam.

ama boyle olursa adam - lere end of the game koymazdı...

İyice boku çıktı işin yaaaa .. offf.

O zaman o paratez içindeki no matter the excellence of that ending
deki that hl 1 mi acaba ... that başka bir oyuna mı hitab ediyor yani hl 1 olur anca bu da ... yoksa that ending in hl2 mi demek istemiş ki bu çok daha mantıklı o that için.

ONceki cumleyi goremedigimden emin olamadım .. belirtmediyse olabir .[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

mathias anlamamissin
cidden anlamamissin
bak simdi acikliyim teker teker

How can it be possibly this good? (Nasil bu kadar iyi olabilir)

Cunku:
It's:
Astonishing (sasirtici)
It's Robots! (ROBOTLAR VAR HOBAA anlaminda, ss lerde gordugunuz ve super olan seyler)
It' Revelatory! (yani giderek acilan bir hikaye anlaminda, oyuna kaptiriyosunuz kendinizi roman okur gibi oluyo

How can it be possibly this good!?

Because it's not; ever stupid (asla en aptal bir AI belirtisi yok, oyun her yerde sizi zorlicak)
It's not corridors (yani dolasmaktan bayacaginiz koridorlar yok (ss lere bakin, kasabalara falan gidiyosunuz lan daha ne)
It's not the end of the story:

Amcamlar oyunu bitirmislerki biliyolar, hikaye bitmiyo gene, ilk oyunun sonu gibi gene bir sequel e yer verecek sekilde bitiriyolar oyunu.

Bundan sonra hala anlamayan varsa bilgisayarini camdan atsin hehe[signature][hline]...valla!

Sosyal ağlarda paylaş

the fact that it hand to end at all (no matter the xcellence of ending)
adami uzen tek sey ne kadar mukemmel bi sekilde biterse bitsin oyunun bitmis olmasiymis
yani oynamaya doyamamis
bunuda zaten sirf bir daha oynamak icin bir bolumu bitirtikten sonra reload etmesinden anlayabiliriz[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi olmamış ... Sonuçta senin anlatımına gore adamlar kotu bir şey yazmamış oluyor ... %96 ise oyun %4 nerde ... nerden kırmışlar ...
Niye o kırdıklarını yazmasınlar ... sonuçta ne kadar iyi oyun olursa olsun eksilerini çıkıyor ve yazıyorlar .. eksisi olmasa bile

eksileri bolumune eksisi yok falan yazıyorlar ... çok emin gibi konuşuyorsun ama ben o kadar emin olmazdım.

Hala da değilim.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet eminim
%96 boole bi dergi icin nasil bir skor oldugunu dusunun
hic birsey %100 alamaz sonucta :)
grafikler feci gercekci ama fotograf kalitesinde degil mesela :P
belki sesler biraz eksiktir
ama adamlar oraya neden bu kdar iyi bir pouan verdiklerini aciklamislar

emin olmasam kendimden buraya bu kadar yazmazdim yani :)[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

adam hayatinizi satin, arabayi satin annaneizin parasini hacilayin evi ipotekleyin ne olursa olsun pc nizi upgrade edip oynayin yazmis
bazen o kadar etkilenirler ki kotu bi puan vermezler yani bu kadar basit
ana baslik acildiktan sonra neden oole oldugunu olanlariyla ve olmayan kotu seyleriyle yazmis
cunku bazi FPS oyunlarinin en buyuk sorunu hikayesinin sacmaligi, surekli ayni yerlerde yaratik avlanmasi falandir
bunlar HL2 de yok demis.

daha nasil anlatiyim bilmiyom valla anlayana sivrisinek orkestra anlamayana stadyum kulak tikaci dicem :P[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

volfi %100 alınabilir ama bunlar vermezler, yani oynayan her yüz kişiden dördü beğenmeyebilir yine de olarak alırlar oyunda tek bir pürüz dahi varsa.. ;) 90 üzeri alan her oyunu muhteşem kabul ediyorlar ve herkese tavsiye ediyorlar ama böyle oyunlar dahi herkese hitap etmeyebiliyor..

arkadaşlar kendimi paranoyak filan sanacağım, o dolapta yazan şeyi okuyamadınız mı hiçbiriniz? tekrar bakıyorum ben mi yanıldım diye ama orada yazıyor halen..

ekleme: şimdi o yazıya bakın ve aklınıza ilk gelen şeye odaklanın, yeterince odaklandıysanız bir yazı belirecek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 01 Ekim 2004 14:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

günah benden gitti, kendiniz bulma zevkinden mahrum kaldınız artık napalım.. :)

UZAKTAN 96, YAKINDAN 0 VERDİK[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lol hoca ne diyorsun sen, bone olacaktı şimdi burada ne dalga geçerdim oof of.. :)

hoca ilk hl'ye dün bakıyordum, onda da böyle haritanın önem teşkil etmeyen dokuları bulanık görünüyor ve yakından okunmuyor. (bütün fps'ler böyle, ben suçlamıyorum ama suçlayanlar vardı :horace: ) doom 3'ün grafiklerinden daha iyi source motoru diyenler bakınca o dolaba nasıl bir yorum yapacak merak ettim diye bu şekilde sundum olayı.. ;)

bunda da dibine girince fazla önem teşkil etmeyen dokular iğrenç gözüküyor, 6 yıl önce de böyleydi, doom 3'te de böyleydi, hl2'de de böyle olmuş. beta grafiklerinde filan da görüyordum aynı şeyi ama madem bu son sürüm, bunun üzerine söyleyeyim dedim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 01 Ekim 2004 14:25 tarihinde demiş ki:
günah benden gitti, kendiniz bulma zevkinden mahrum kaldınız artık napalım.. :)

UZAKTAN 96, YAKINDAN 0 VERDİK

Sam ne diyim, helal yani bu kadar dogru bi laf olur mu? :) yok abi olay doom3 ü karalamakti zamaninda iste...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...