Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gamer UK Half-Life 2 skoru!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

"şu ana kadar oynadıklarım arasında" dedim ki yıl sonuna kadar çıkacak sürüyle oyun var halen. çıkmışlardan aday olanların hepsini de henüz oynayamadım ama yayınlardan takip ettiğim kadarıyla ut2004 kadar herkesden en olumlu eleştirileri alan bir oyun çıkmadı henüz. half-life 2'yi yılbaşından önceye yetiştirebilirlerse belki değişir durum.. (denildiği kadar iyi olduğunu varsayarsak hani)

ekleme: klasik olmaması için de bir neden göremiyorum, ilaveten zaten sadece yılın en iyi oyunu klasik olur diye bir kaide de yok. yılın oyunu olmaya aday hemen her oyun klasik olur zaten..

yani ille önemli yerleri bold'la vurgulamak filan mı gerek yazıyı tam olarak anlamanız için? :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 10 Ekim 2004 02:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

imzanı kirlettin galiba, dur gene değiştirelim de rahat et sen.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ut2004 guzel oyun ama yılın oyunu gıbı bı yakıstırmayı sıtsen almaz..Yılın oyunu olarak(kı wow ve halflıfe ın bu yıl cıkmayacagını farz edıyorum ve Tome tw yıde sallıyorum bı sekılde)Doom3 olur cunkum..oyun olarak ne kadar yetersız olsada getırdıgı grafık motoruyla ortamın dıbıne cam dıken bır canavar kendısı...john carmack ve ıd studıo sunada kıyak gecıceklerdır...Game one ve Game Network kanallarını acın ızleyın sanırsınızkı adamlar ıd software de calısıyor resmen tapıyolar oyuna..[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

game one fransız, game network italyan, onlar anlasa ne kadar anlar oyunlardan.. :) kendim de yokluk nedeniyle bayağı seyrettiğimden biliyorum.. :-p

doom3 yılın oyunu olamaz aldığı o puanlarla ve zaten o ayarda bir oyun da olamadı maalesef. id romero ayrıldıktan sonra bir yere kadar işte.. sırf grafik motoruyla yılın oyunu olunmaz yani, müthiş gameplay'e sahip oyunlar seçilir sadece ki şu ana kadar buna en yakın olanlar ut2004 ve rome: tw. sims 2 ve warhammer 40k da geride kalır tahminimce.. şu anda sürpriz yapabilecek sadece hl2 kaldı, wow ayın oyunu ödülünü alabilir en fazla.. :) (goty oyunlarına bakın, hep olabildiğince yenilikçi, gameplay'i üstün ve grafiği de dandik olmayan birşey seçilir, hiçbir alanda zayıf olmayacak yani)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hl2 ortada yokken source motorlu bloodlines çıkamaz, en erken gelecek sene olur. kotor 2 de benim bildiğim sadece konsola çıkıyor şimdilik, pc goty'sinden bahsediyorum ben.. değiştirmedilerse durumu, bir bakayım..

ekleme: kotor 2 pc sürümü şubat 2005, bloodlines 2004 dördüncü çeyreği denmiş en son ama o tarih verildiğinde yaz sonu gibi çıkması bekleniyordu hl2'nin.. hl2 çıktıktan bir hafta sonra çıkmasına izin vermezler, 2005 başına kalır..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 10 Ekim 2004 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodlines Hl2 motoru kullanıyor oyunun dehset otesı olması lazım yılın oyunu secılmesı ıcın..multıplayerı varmı onu bılmıyorum bloodlınesın ama yoksa chance to hıt:0
-Ut2004 olmaz olamaz yok yanı cıkmıs ve cıkacak oyunlara bakın...hadı hadı samın guzel hatırına kalbımızın anahtarı odulunu verelım anca o..
-Rome TW olsa....keske
-warhammer sıtsen olmaz zayıf kalıyor
-hl2 1 e 1.02 verır onu solıım
-doom3 alırsa yemek ısmarlarmısın?
-Her zamankı gıbı sam antı_blızz kısılıgını gosterıp Blizzardı hafıfe alıyor WoW ortama akınca gorusuruz ınsanlar cıkara ve eglenceye bakarlar ılk olarak ondan sonra hak yolu gelır (humanıty ıste....)
-Aşık ve/veya depresyondaysanız orphaned land - evıl urge dınlemeyın en yakın balkona kosarken bulursunuz kendınızı uyarayım..
-Haa Kotor2 dersenız onada keske ama zor ...[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben son derece objektif bakıyorum, hl2 dedikleri kadar iyiyse ve noel'de filan çıkmazsa (ocak 1'de vermiyorlar yılın ödüllerini, aralık'ta filan oluyor) o olur herhalde. doom 3 alırsa dondurma ısmarlarım.. :-p rome: tw bir ihtimal olabilir ama genelde strateji oyunlarını seçmiyorlar, en çok goty seçilen tür fps olsa gerek. wow'un da blizzard fanatiklerini eğlendirmekten ötesini yapabilmesi gerek aday bile olabilmesi için. şimdiye kadar gamespot'tan filan 9 alan mmorpg görmedim ben mesela.. wow'un da şimdiye kadar yapılmamış ne yapabileceğini görüp duymadım henüz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Valla HL2 birinci olu bile.Kotor yine bomba gibi gelir.Rome Bence şuana kadar yapılmuş en iyi strateji.Bide sims 2 var oynamadım ama güzel diyolar.Başkada adam gibi oyun yok zate[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

CNN hl2 için şunu demiş:
"blows away the competition."
işte aynen öyle olcak. hl1 97 alıp GOTY olmuştu, bu aynı dergiden 98 aldı. farcry'ın 92, doom 3'ün de 90 aldığını hatırlatırım.

rtw ve kotor2 falan da çok çok güzel oyunlar olabilirler, ama goty'ı bence hl2 alıcak.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

eh bakıyorum da kimse ut2004 skorlarını yazamıyor çünkü yılın en yüksek skorları ona ait çıkan oyunlar arasında.. :) kotor 2 bu yıl çıkmıyor, şu tartışmaya da arcane soktu ya hey yarabbi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ut skorlarını bilmiyorum. pcgamer gibi dergiler kaç vermiş? (gamespot aşırı bol not veriyo, adını duymadığım oyunlar 10 almış ondan onu sormuyorum bile)

bi de ben ut2004 oynamadım. oynamak lazım çok merak ediyorum. bi de bilmiyorum ama storyline olmayan, direk turnuva olan bi oyun o kadar iyi olamaz gibi geliyo bana... hl2 oynarken aynı zamanda film izliyo gibi olcağımız için aynı bi tadı olcak onun. tabi online oyunlar gibi oyunu kimse aylarca tekrar tekrar oynamaz, ama yine de oyunun tadı ayrı olcak.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot aşırı bol not filan vermiyor, konsol oyunları arasında var sadece 1-2 tane 10 alan. pc oyunları arasında bugüne kadar gördüğüm en yüksek 9.4 filan, pc gamer'ın 96 verdiklerine 9.3 filan veriyor gamespot. herkes doom 3'e 9.5 verirken 8.5 verdiler, gördüğüm en objektif değerlendirmelere sahip..

said:
bi de bilmiyorum ama storyline olmayan, direk turnuva olan bi oyun o kadar iyi olamaz gibi geliyo bana

gayet güzel oluyor, hatta story'li olanlardan da iyi olabiliyor. tümüyle oynanabilirlikten oluşuyor böyle oyunlar, o nedenle aslında hikaye ile artı puan toplayanlardan daha da iyi olurlar. mesela half-life'ın hikaye kısmını çıkar, aşağı yukarı aynı zamanlarda çıkan unreal tournament ezer geçer oynanabilirlik olarak. hldm kabızdır zaten dikkat ederseniz.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

vivendi bu aralar hicbir seyi geciktirecek halde degil. Yayinladiklari bi pdf'de "250milyon dolar kaybettik, bu sene onu toparlicaz, yok ole gecikme filan" yaziyo. Neredeyse her Vivendi Universal biriminde bir temizlik/duzenleme yapiliyor. Su anda WoW'un hizli cikartilmasi tartismasinin arkasinda da bu yatiyor. Eskiden Blizzard sallardi tarihi 1 sene oteye, bisi olmazdi. Su anda Vivendi Blizzard'i sikistiriyor "CIKAAAAAAAAR" diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

şu vivendi şerefsiz bildiğim kadarıyla.Hl tamamlanmış vivendi sierrayı almış ve kapatmış(kapattı aslında mış dediğime bakmayın)HL2 nin üstüne oturdu.Valve vivendiye dava açtı.Hl bu yüzden bu kadar sarktı nisan 2004 ten beri[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...