Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 yaşındaki kıza taciz ve işkence.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Bazen düşüncelerimden kendim korkuyorum bu tip düşük yaşam formları elime geçse yapacaklarımdan... Best torture ever awards'da her yıl birinciliğim olurdu sanırım. Banlanmadan sövebilmemin imkanı yok. Susuyorum...

Bu arada düşündüm de mahkemelerimiz yine bir skandala imza atabilir mi diye... Korktum cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden üvey anne temalı kitaplar falan olurdu onun gibi olmuş bu.

şimdi bir tane adam var yaşlı. karısı ölünce kudurup bi hatun alıyor. bu adamın normal torunları da var, ama torunlarının anası intihar etmiş baba hapiste.

sonra bu herif ölüyor. (hoş normal öldüğünü sanmıyorum bu karı öldürmüştür muhtemelen) sonra kadın önce erkek kardeşini alıyor yanına, sonra bu adamın torunlarını.

eleman köyde eşşek at falan ne bulursa kerten, hırsızlık yapan bir tipmiş zaten.

ailece manyaklar sanırım. bi tane herifin uçkur aşkı torunlarına patladı.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu cocugun annesi ölüyor, baba hapishanede, ve devlet bu çocuğu , hayvanlara tecavüz eden bir yaratığın evine gitmesine izin veriyor, aslında buna gelene kadar , hayvanlara bile tecavüz edebilecek derecede bir manyağı , hangi hakim, hangi savcı, hangi doktor dışarı saldıysa, hepsini koyacaksın aynı koğuşa , birbirlerini neyse yazamıyorum... tek tek bulmak lazım bu adamı insan içine gönderen öküzleri.
Sosyal ağlarda paylaş

-çok sağlam bi takım küfürler-

o değil bu olayı araştıran ve şahısları yakalayan polisler nasıl sakin duruyo ya da sakin durabiliyo mu? ya ben polis olsam bu şerefsizlerden itlerden birini yakalasam mahkeme ayağına falan götürür karakolda ağzını yüzünü kırardım işkence manyağı yapardım. deli oldum ya

koğuşa almazlar bunları öldürürler direk diye, hücreye çekerler. ama yine de hallederler bi şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...