Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yiğit bulut'un habertürk'teki görevinden alınması

reyou

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

biraz saçma yani. görevini başarıyla yürütmekte olan adamı kovmazsın. bir şekilde anlaşmıştır bunlar bence.

Abi adam ne diyecek ki =/ "Zaten sevmezdim şerefsizi" falan diyemezler sonuçta. Formatımız değiştiğinden kendilerine uygun konumumuz kalmadı falan diye yol veriyorlar işte. Banu'yu da öyle yollamışlardı hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

"Yiğit Bulut" said:

[list]
[*] Turkiye ciktigi Buyuk Yoldan donmez-donemez...Bu yolda bir Yigit feda olsun...

[*] Ayni zihniyetin temsilcileri Basbakan Erdogani da hapse attirdiklari gunun aksami medyada bayram yapmis "muhtar bile olamaz" demislerdi...

[*] Sevgili Dostlar, birseyler yazip sevinenlerin bayramina limon sikmanin anlami yok...Rahat olun, herkesin maskesi dussun, aciklama yapacagim
[/list]

Yürü be yiğidim
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ben bu adamın hükümet karşıtı olduğu günleri görmek istiyorum

Vardı ki.

AÇılım muhabbetinde bunun bi atarı vardı. Açılım açılım dediniz öyle oldu böyle oldu fln diye de,,,

AHAHAHA BULAMADIM LAN

yutupta yok

oha direk temizlik yapılmış gibi hissettim.
Çok iyi hatırlıyorum vardı bunun aşırı muhalif bi çıkışı.
Yok şimdi video ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Ardeth said:

ben bu adamın hükümet karşıtı olduğu günleri görmek istiyorum

geç kaldın o günler 2002 öncesi kaldı

Hayır ben bunca hükümet yalakalığından sonra görmek istiyorum onu yani ikinci kez 360. derece dönüşünü görmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yigit hukumet tarafina donmedi, lutfen!

kendi degimiyle hukumet onun goruslerine uymay basladi, o yuzden birden kani kaynadi keratanin adsffadsasfd

en son kendisini vaktinde ise almayan IMKB baskanini gorevinden etmeye calisiyordu "DUNYADA OGLEN YEMEGI CIKAN TEK BORSA BIZDE!" gibi sacma salak haberlerle, sonra mehmet ali biranda satasti ikisinden biri yakti bunu adfdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...