Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belçika'da manyak: 6 ölü, 123 yaralı

Sam

Öne çıkan mesajlar

haber
said:
Nordine Amrani was born 15 November 1978. At the time of the attack, he was on probation, having been recently released from prison where he served a 58-month sentence he received from a Liège court in 2008. The conviction was for his having been in possession of thousands of weapons parts, dozens of weapons, including a rocket-launcher, assault and sniper rifles, as well as 2,800 cannabis plants, in the context of a criminal conspiracy (association de malfaiteurs).

minority report'a gerek yok bana sorsalardı söylerdim ne yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

haber
said:
Nordine Amrani was born 15 November 1978. At the time of the attack, he was on probation, having been recently released from prison where he served a 58-month sentence he received from a Liège court in 2008. The conviction was for his having been in possession of thousands of weapons parts, dozens of weapons, including a rocket-launcher, assault and sniper rifles, as well as 2,800 cannabis plants, in the context of a criminal conspiracy (association de malfaiteurs).

vay anasını
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

haber
said:

Hah boldlu kısım olmasaydı şaşardım zaten. Tabi, bundan önce kantır strayk oynayıp kıredıl of filtin vokalisti merlin menson da dinlemiştir onu da yazsalarmış iyiymiş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
13 Aralık 2011, Salı 15:50Bezgin Bekircik
Teröre bukadar destek verirsen olacagi buydu. Görsünler simdi kendi canlari yaninca nasil oluyormus.

said:
13 Aralık 2011, Salı 15:46umut keskin
Türkiye'deki teröre verdikleri desteği herkes biliyor. Ağlamaya sızlamaya kalkmasınlar, teröre destek verenler terörün kucağına otururarak belki biraz empati öğrenirler..

lal
Sosyal ağlarda paylaş

pc'm yoktu o zaman, direkt 2 ile başladım ne var :D

postal da oynadım, hatta biraderin pc'de hala kurulu şu anda. ama köprü üzerine çıkıp, alttan geçen yayaların üstüne molotof atmak ile, üzerlerine işediğin cheerleaderlara öküz kafası atmak gibi davranışlardan hangisiyle özdeşleştirdiğimi sorsanız yine gta derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...