Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkeğin kaş alması ?

odullusoru

Öne çıkan mesajlar

bugün sevdiğim bir arkadaşım olan birisiyle tanışırken bu soruyu ben de kendime sormuştum.

iş için şantiyenin birisine gittim, satın almacı eleman. dediler serhat vs şurada bulursun. arabayla git baba gittim, tepenin birisinin başında bir adam. kaşlar alınmış, saçlar falan şekil. içimden dedim "aa fatih ürek" ama yıllar yılları kovaladı, elemanın harbi delikanlı olduğu ortaya çıktı.

bence komik görünüyor dışarından ama önyargılı da olmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltme yapılabilir, bazılarının çok kötü oluyor çünkü hoş durmuyor, istemeyebiliyor insan haliyle.

Ama böyle kalem kaş direk ibre yaftasına açık çek abi, hiç hoş değil çünkü. Berdan mardini mi ne yaptırmış hatta;

http://www.aktuel-bilgi.com/wp-content/uploads/2010/11/Berdan-mardini-resimleri.jpg

Şu çok çirkin ya, erkekte bu kadar abartı hoş durmuyor. Düzelttirirsin ne bileyim de şekil vermek falan,,
Sosyal ağlarda paylaş

salona gidip kas yapmayla ne alakasi var abi aynı süreyi mi yiyo ikisi.bi tanesine ayda bir gidersin belki oda.bi tanesi kısa vadeli bisi diğeri uzun yani kiyaslamak gereksiz olmus.makyaj yapmak gıbı dusun yani.hem kas yapmak kötü bişey.çevremde kaslı olan kim varsa beyinsizin önde gideni.heralde kas yaparken beyin eriyor karşılığında.birinde dayak yiyodum kası var beyni yok diye dalga geçtim diye lisede çocugun biriyle ayırmışlardı allahtan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Belli olmıcak şekilde aldırıyosan yani abartmıyosan problem yok bana kalırsa.Benim de ortada tüy gibi çıkıyo mesela onu alıyorum.Ha almasam birleşmekle alakası olmaz da yinede tüy bile olsa orda gözükmesi görüntü kirliliği.

Onun dışında inceltme çizdirme falan hakkatten komik lan.

bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...