Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kola Zararlı mı?

saturn

Öne çıkan mesajlar

27 yasina kadar dislerimden dertli olmadim hic. Sapasaglam gezdim ama sonrasinda hafif agrilarim basladi. Doktora gittim. Butun dislerimin curumeye icten basladigini soyledi. Hepsi icin ayri operasyona girecegim.

Disleriniz saglamsa bile gidip bi rontgen cektirip emin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

-Deno- said:

Akhlaur said:

Dişlerin sağlıklı mı ?

hiç çürüğüm olmadı desem ? dolgu falan da bir kere yaptırmıştım çocukken o da.

Hmm peki bağırsakların ne durumda ?

gene hiçbir sorun yaşamadım.

gözüm 2.0 derece miyop, bir de belli aralıklarla bacaklarıma kramp giriyor, ayda 1 falan. o da herhalde kalsiyum eksikliği falandır. sanırım bunlar da kolayla ilgili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Akhlaur said:

-Deno- said:

Akhlaur said:

Dişlerin sağlıklı mı ?

gözüm 2.0 derece miyop, bir de belli aralıklarla bacaklarıma kramp giriyor, ayda 1 falan. o da herhalde kalsiyum eksikliği falandır. sanırım bunlar da kolayla ilgili değil.
evet bu söylediklerin işin zor kısmı ile ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

Kola zararlı mı? ve ilk akla gelen coca cola zararlı mı? Harammış, içinde böcek kanı, fare parçaları,alkol varmış, parası israile gidiyormuş gibi yazıları geçip bana zararlı olduğunu bilimsel bir yazıyla gösterebilirisiniz

yedi sayfa tartışmışsınız hala adama gerekli cevabı verememişsiniz,
yazıklar olsuın size ey forumcular

Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Akhlaur said:

-Deno- said:

Akhlaur said:

Dişlerin sağlıklı mı ?

Allah allah kardeşim şanslı insanlardanmışsın.Bu şansının kadrini kıymetini bilirsin inşallah.Maşallah çok sağlıklı bir vücut tahsis etmiş allah sana.Cola gibi bir illetin zararlarını da görmemiş üstelik.Maşallah.İlginç.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi kaç aydır kola içmedim sanırım yine de kolanın tadı fena değil ona katılırım. ama şu resimdeki zero mudur nedir onun tadı normal kolanın yanında bok gibi :p çok sık kola zero içeceğime haftada bir normal kola içerim daha iyi.

Viktor said:

http://www.ocado.com/catalog/images-hires/31822011_H.jpg?identifier=adea092c5f44d3f2cc5c7f60364dec24

simdi bitane daha actim ohhhh, fakir gibi litrelik almayi birakinca butun hayatim degisti neredeyse asdffds
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ben bi kaç aydır kola içmedim sanırım yine de kolanın tadı fena değil ona katılırım. ama şu resimdeki zero mudur nedir onun tadı normal kolanın yanında bok gibi :p çok sık kola zero içeceğime haftada bir normal kola içerim daha iyi.

Buna alisinca normal kola cok sekerli cok agir geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

süphanallah ipretlik paylaşım

goldbären said:

saturn said:

Kola zararlı mı? ve ilk akla gelen coca cola zararlı mı? Harammış, içinde böcek kanı, fare parçaları,alkol varmış, parası israile gidiyormuş gibi yazıları geçip bana zararlı olduğunu bilimsel bir yazıyla gösterebilirisiniz

yedi sayfa tartışmışsınız hala adama gerekli cevabı verememişsiniz,
yazıklar olsuın size ey forumcular

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...