Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

60$'lık oyunda microtransaction top lel, 3 günde 1 milyar $'a vurmak yetmemiş demek. alsınlar başlarına çalsınlar o online'ı.

adamlar bir de oyunu çıkarıp satana kadar açıklamıyorlar bunu ahahah

of ne leş firma bu rokkusıtar.

Microtransaction ile farklı tier bir silah ya da araç falan açılmayacak, sadece oyunda da single dan çok daha hızlı kazanılacağı söylenen parayı gerçek para vererek alabileceksin, uğraşmak istemeyenler için ama Rockstar kendisi diyor "we expect vast majority of players to not buy any money" diye, oyunun dengesini de bozacak bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun aynısını bilizort'tan da duymuştuk, sadece oyunda olan şeyler alınacak dendi filan sonra baktık ki işin aslı öyle değilmiş, bütün oyunu onun üzerine kurmuşlar. drop rate'ine oyunun zorluk seviyesine kadar. :p

millet diyor zaten "para kazanmak için yarışı kazanmam lazım, e parayı satın alan kazanacak ben p2w altında ezilecem" diye, asla ve asla para vermenin bariz avantajlı olmayacağı bir sistem kurulmaz.

f2p olsa oyun çıtımı çıkarmam çünkü ekmek yiyecek elbette ki şirketler. ama oyunu full price satıp, sonra böyle üstüne şark kurnazlığı yapmak bariz haysiyetsizlik. bunu oyun çıkmadan önce söylememek ayrıca şerefsizlik. gta'cılar bile bombalamış online zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

dedicated server son 15 yıldır milyon tane oyunda var, sadece 2 tane uyanık açgözlü şirket son 2 yıldır hem 60$'a satıp hem üstüne böyle tırtıklama tezgahı kuruyor.

3 günde 1 milyar $ yapan oyun da 16 kişilik sunucu çalıştıramıyorsa diğer şirketler kapasın kepenkleri, o kadar vahim durum demek ki. :p

sırf online için aldı bir sürü insan, pc'ye çıkarsalar ben de almış olacaktım belki onun için, single'a dokunmadan oynamak için. resmen sahtecilik yaptılar oyunu satana kadar anlatmamakla bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi trevor bazı yerlerde sıçırttı ya gülmekten sdfs

maykıl ve trevor çok iyi ya. franklin'i koşu yarışları için koymuşlar zenci gücü diye yoksa bir olayı yok

ha bi de şu polis arabaları ile suçlu kovalayamıyoruz mu ya ?

polis arabası çalmanın bir olayı kalmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...