Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Grafik gelişim derken şu görüntüler GTA4'ten 10 kat falan daha iyi. Oyunda nelerin olacağını gösteriyor, GTA4'ten fazlasını vaad ettiği açık. San Andreas'ta ki genişliği verecek gibi.

Trailer'ı izlerken dağa tırmanan 3 kişi ve arkasında ki manzarayı görünce "tamam olmuş" dedim sdfsd. San Andreas'ta dağa tırmanmayı seviyordum baya, o country bölgesinde zaman geçiriyordum.

Yalnız GTA4'te çamur gibi grafik veren PS3 sürümü bunda ne verecek? 240p falan olacak oyun heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

lath direkt beklentilerini yazmış. şuncacık trailerdan nasıl san andreas özgürlüğü çıkardın anlayamadım.
san andreas demek SEÇİM YAPMA HAKKINA SAHİP OLMAK demekti. o gang'e gidip kanka olursan bu gange karşı giderken adam toplayıp dalabilirsin falan vardı.

gta4 direkt film gibiydi. ne bok yersen ye filmin senaryosuna etki edemiyorsun. oyunun %80i neredeyse cutscene'di. inşallah 5 böyle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf şu trailer GTA4'ten geniş yani. Bakındım internete, San Andreas'ta ki alanlar var deniliyor artı olarak bir bölge daha varmış San Andreas'ta olmayan. Yani San Andreas'tan büyük olacak oyun açıkça. Mafya olayları olarak bakmadım tabi büyüklüğe. Harita olarak baktım. Bir kere jet ve tarla ilaçlayan uçak var videoda, gta4'te uçak yoktu.

said:

Highway Signs
Here we've got Interstate 5, which is a real highway that connects Los Angeles to San Francisco in real life (and goes all the way down to Mexico). It's also called the Los Puerta Freeway, but is it a sign here of how far we can drive in this game?

said:

Working the Fields
We've got a plane in this shot. We didn't get planes at all in GTA IV, to many long-time fans' dismay. Could we fly a crop-duster? Maybe. What's more provocative is the idea that this game will somehow reference the work of immigrant labor, which is what we appear to see here. Imagine if we could play as one of them in this game... and if they were an illegal immigrant? But that's just speculation.

said:

"San Andreas"?
Check out the license plate. It's blurry, but it sure looks like it says "San Andreas", the name used in GTA: San Andreas to refer to a fictional U.S. state that included parts of California and Nevada, including fictional versions of L.A., San Francisco and Las Vegas.

Gerisi için: http://kotaku.com/5855612/the-coolest-things-we-spotted-in-the-gta-v-trailer/gallery/1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Snake said:

bu saatten sonra gta türünde bi oyuna ne yenilik koyarsan koy oynamam. 3-4 senelik bi hevesti benim için san andreasa kadar. tıpkı 10-12 sene önce hırsla oynadığım menejerlik oyunları gibi. şu anda yeni çıkanlarının incelemelerini bile okumuyorum.

bu mantığı çözemedim.

4 ve ek paketi gay tony'nin hikayeleri çok güzeldi, şehir atmosferi ve manzarası etkileyiciydi, araba sürmesi keyifliydi.
vice city'den sonra en çok keyif aldığım oyun oldu.

öte yandan böyle aşırı önyargılı bir kalıp kuruyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

mini helikopterle inşaat patlatma görevi vice city'deydi. en uyuz olduğum bölümlerden biriydi. bi de zamana karşı yarışıyordun felan.
bi o bölüm, bi de bot yarışı bölümü sinir etmişti oynarken.

dasaaa said:

eee..

bi yaşa kadar çizgifilm seyreden adamın bi yaştan sonra seyretmemesi gibi bişi?

pek değil.
adamlar seride sürekli değişikliğe gidiyorlar. gta 1-2 farklıydı, gta 3 farklıydı, vice city/san andreas farklıydı, gta 4 yine farklı.
hani hepsinde araba kullanıyorsun banka soyuyorsun felan ama gameplay'den hikayeye birçok şeyi değiştiriyorlar, farklılaştırıyorlar.

gta 4'te seriyi çok daha olgunlaştırdıkları konusu tartışıldığını görüyorum bir çok yerde.
"eski gta zevki" (yani burda, tır kaçırıp köprüden aşağı uçurtup tır polis binasının üstünde patlamadan önce kapıyı açıp binanın çatısının üstüne konup ardından çıkardığın minigunla etraftaki polisleri taramak gibi şeyleri kastediyorum) için bir çok kişi saints row serisine yöneliyor. fantastik hareketler çok daha fazla orda.

gta 5'te ne gibi yenilikler olacak veya seriyi yine değiştirip geliştirecekler mi onu şimdiden söylemek zor.

yani demek istediğim,
"san andreas'ı sevmedim ondan sonraki seriyi oynamadım gta 5'le de ilgilenmiyorum" demek,
"quake'i sevmemiştim o yüzden half-life'ı hiç oynamadım, portal 2'yle de ilgilenmiyorum" demek gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

"san andreasa kadar" demişim de, san andreas da dahil anlamında demek istemiştim ben. en çok zevk aldığım san andreastı zaten. hem çeşitlilik hem de atmosfer açısından zirveydi benim için.

ayrıca elder scrolls ile de aynı şeyi söyleyebilirim. morrowind en sevdiğim tes oyunudur. oblivionu hiç sevmemiştim. skyrimden bişiler bekliyodum ama benim için tam bi fiyasko oldu. bu saatten sonra bethesdadan da bişi beklemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...