Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

yoo hayır, benim yaptığım adalet.

şu forumda 4-5'lik deprem yiyince üç buçuk atıp 1500 sayfa mesaj yazan insanların böyle türkiye topraklarında, etnik kökeni farklı diye (ha sanki bütün van vilayetinde herkes kürt, sayım yaptık da, o da başka bir kafa) gene masum türk vatandaşlarının taş toprak altında kalmasından keyiflenince niye acıyayım? kendi insanımız diye kabul etmiyorsak bırakalım gitsinler madem.

hakikaten şu tartışmayı ciddi ciddi yaptığımıza inanamıyorum, ne hale düştü forum.
Sosyal ağlarda paylaş

hyr mantıga bak ama

vanda deprem oluyor.vanda illa terorist ve destekçileri belki öldü yaralandı.ama doğlak olarak masumlarda.

şimdi adam çıktı teroristleri baz olarak iyi olmuş dedi.kurunun yanında yaşıda yaktı.2 günlük taze teror nefretiyle

siz bunu diyen adama insanlık dışı faşist dediniz.insanlık ölmüş dediniz

insanlık ölmüş diyenler, bu faşitler için ölsünler değersizler dedi

dediğim gibi faşist daha samimi kalıyor yanınızda
Sosyal ağlarda paylaş

hayır red, biz insanlar kökeni, dili, rengi, cinsi vs vs ile değil, yaptıklarıyla yargılanmalı diyoruz. masumların ölmesine sevinen insan =/= masum insan.

aman neyse, cidden saçmasapan bir tartışma. modlar temizler zaten gereksizleri sonra, niye uğraştıysam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hyr mantıga bak ama

vanda deprem oluyor.vanda illa terorist ve destekçileri belki öldü yaralandı.ama doğlak olarak masumlarda.

şimdi adam çıktı teroristleri baz olarak iyi olmuş dedi.kurunun yanında yaşıda yaktı.2 günlük taze teror nefretiyle

siz bunu diyen adama insanlık dışı faşist dediniz.insanlık ölmüş dediniz

insanlık ölmüş diyenler, bu faşitler için ölsünler değersizler dedi

dediğim gibi faşist daha samimi kalıyor yanınızda

abi şeytan kalkıp gelecek cehennemden yeter yapma avukatlığımı diyecek az kaldı.

tamam sinirle öfkeyle söylersin bir an geçer. şu benim koyduğum resimde millet gülmüş eğlenmiş alay etmiş yahu?
gören de kandil dağında deprem olur zanneder. o insanları anlarız evet de yaptıklarını haklı çıkartmaya çalışmasan bi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

endless_night said:

sivil halk ve masum insanları düşünerek söylenmedi onlara geçmiş olsun.ama pkk yanında olup onların yandaşlarına çok güzel oldu dahada kötü hale gelsinler.

istanbul'da da, ankara'da da var pkk'lı, oralar da sizin başınıza yıkılınca gelir aynen yazarız.

hakatten benim bildigim de van da pkk lı az var
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ben öyle diyenler kesin haklıdır demiyorum.şeytanın avukatlıgıyla alakası yok.sadece şu taze teror olayından böyle düşünenler olabilir normaldir diyorum

ben sadece samin insanlık anlayışına takıldım o kadar.

suan vanda deprem olmuş falan çok umrumda değil açıkcası hayatımda yeterince sıkıntı var sdf
Sosyal ağlarda paylaş

haberi duyunca düzüldüm ama foruma bakınca double tap oldu

Sam said:

yoo hayır, benim yaptığım adalet.

şu forumda 4-5'lik deprem yiyince üç buçuk atıp 1500 sayfa mesaj yazan insanların böyle türkiye topraklarında, etnik kökeni farklı diye (ha sanki bütün van vilayetinde herkes kürt, sayım yaptık da, o da başka bir kafa) gene masum türk vatandaşlarının taş toprak altında kalmasından keyiflenince niye acıyayım? kendi insanımız diye kabul etmiyorsak bırakalım gitsinler madem.

hakikaten şu tartışmayı ciddi ciddi yaptığımıza inanamıyorum, ne hale düştü forum.

forumu okudktan sonra bunu dicektim denmiş zaten

geezus said:

faşistlerin yaşamasına gerek yok aslında. başkasının hayatına kast eden / sevinen insanlar ölebilir.

uzun zmandır bu kadar fasişt bir yorumda görmemiştim heralde
Sosyal ağlarda paylaş

benim insanlık konusunda iddiam yok o konuda birşey söyleyemem ztn

fakat hani siz insanlıktan bahsedip sonra yine başka insnalara beddua edince tereddüte düştüm

insanlık diyince aklıma böyle insan ayırmayan bir model gelmişti gözümün önüne iyi kötü masum çirkin güzel zengin fakr

ayrıca avukatlık yaptıgımda yok.kendim bizzat kürdüm.fakat böyle tepkileri şu zamanda normal buluyorum olay bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...