Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

"Van depremi saat 13:41'de oldu ! - 13.sure 41.ayet ! Ra'd Suresi ! "Görmüyorlar mi ki biz yeri onların etrafından eksiltiyoruz ! Allah öyle hükmeder ki onun hükmünü engelleyecek kimse yoktur ! O (ALLAH) çok hızlı hesap görür" ALLAH BİZİ KORUSUN ! İBRET ALANLARDAN EYLESİN" said:

Sosyal ağlarda paylaş

'89'da babasını, 2000'de abisini Van'da şehit veren bir vatandaş Van'a 1000 lira bağışladı az önce. Şaka olmalı bu. Başka bi açıklaması yok.

Hakkaten çok enteresan hikayeler var. Valla bu paranın kuruş kuruş harcandığı yerleri görmek istiyorum aga ben. Bu kadar insanın ağlaya ağlaya verdiği para ziyan olmamalı.

Samanyolu artı bu son kampanya totalde 120 milyona yakın para topladı yani. yanlış bilgiyi düzelteyim ssfd
Sosyal ağlarda paylaş

Ağaoğlu bağış yaptı ya. Ben de TV'yi kapatmıştım hay aksi. Kim olduğunu açıklamadılar mı?,

Bu arada yazdım mı bilmiyorum, Çorlu'dan Özdemir İnşaat diye bi şirketten Şenol Özdemir adlı biri 3 milyon dolar bağışladı. Adam çok utangaçtı ya da ismini pek vermek istemedi bilmiyorum ama bana kolpa gibi geliyor sdlkfjsdf. Yarın aricam bütün Özdemir inşaatları. Valla doğrulatıcam. İçime dert oldu.

Bana öyle geliyo ki Özdemir inşaat projelerinde çalışan işçinin biri bi güzellik yaptı kendince sdklfhsdf. Du bakalım mesai başlasın ortaya çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl yavşaklar şu toprak ağaları.

Ne çekiyorsa kürt halkı bunlardan çekiyor işte. Uyuşturucudan dünyanın parasını vuruyorlar. Orada 3 tane ağa çıkıp bütün o van'ı kalkındırır ama yapmıyor işte şerefsizler. Kürtlerde hala bu adamlara tapsınlar. Umarım artık gerçekleri görürler.

Ali ağaoğlu bağış yaptı mı çok merak ediyorum. Televizyonun dahisi acur kardeşimiz okul bağışladı saolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

Raze said:

yıkılan binaları yapanları, kontrol edip onaylayanları falan çıkarıp ibretlik cezalar vermek gerekir.

misal bu.

milliyet bunu linç edin diyor

adam açıklamış eski deprem yönetmelikleriyle yapılanlar yıkılmış.. diğer binaları yıkılmamış. ben yine suçu bu adamda bulmuyorum açıkcası ama o çadırların ne işi var diye adam soruyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...