Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutkay Aziz...

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Verilen link için konuşuyorum. Elin sarhoşuna laf ederler. Halbuki ot çeken adamdan daha öte bir kafadalar. Haber yaparken balerin kızların fotolarını sansürleyip koyarlar, "muhalefet parti yöneticileri komunistlerle görüşmeye gitti" diye manşet atarlar falan. Bildiğin insanlık için zararlı adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

ortada o kadar açık kanıt varken ve artık genelkurmay başkanı bile gizli oturumlarında bu işin tadı kaçmış, orduya bi çeki düzen gerekli dedikten sonra mithat gelipte ergenekon yok demiş pekte önemli değil.

bunu diyen bunu da dedi.

Napolyonn said:

aptalca bir hata ama art niyet yok. sonuçta kimin nerede arandığının kayıtları telekomda tutuluyor eğer telefonuna önceden kayıtlıysa arama kaydını bulurlar "burada aha yakaladık ahauhua" havası estirmeyin boşuna yani.

tartıştığınız adam napolyonn denen minyon, yandaşlığın kitabını yazmış adam. bırakın kendi haline saçmalamaya devam etsin.

ortada o kadar açık kanıt var diyorsun ama defalarca sorulmasına rağmen hala cevap veremediğiniz bi araba dolusu soru var. ilgili topicleri linklerim istersen yine ama bişey değişmeyecek nasılsa. her zamanki gibi kaçıp gideceksin işine gelmediği, verecek cevabın olmadığı için.

işin başında sadece kanıt uydurmakla yetiniyorlardı en azından artık abarttılar uzman uyduruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok yorumsuz bi olay bana göre bu. Çünkü adam net abi, bildiğini adam gibi söylüyo, kıvırmadan söylüyor. Efendi adam, ne dediğini bilen adam. Bunlar hoşuma gidiyo. İnsan olarak tabi. Ama çok geri kafa bi adam, renksiz bi adam, bitmiş bir adam, kendini Atatürk'le falan aynı düşüncedeyiz rüyalarında sanan bi tip.

Mesela bana göre bir Rutkay Aziz üslubuyla Antalya Belediye Başkanı üslubu arasında dağlar kadar fark var, yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim. Gerçi kendisi başarısız bir siyasetçi oldu ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

balon'un başka birisine geri kafalı demesi müthiş bir ironi yahu. eşi benzeri yok. sorsan kendisi için de geri kafalı değil, çağdaş ve bilinçli bir insan falan diyecek neredeyse.

İnsanın kendine ben gerizekalıyım demesi için bir gerekçe gösterebilir misin sevgili arkadaşım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...