Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçimde kalan bir husus.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

warhammer set görünümleri fena ezer bencede :P.
wow daki set görünümlerine felan, bende bir türlü ısınamıyorum. Setin ne olduğu farketmiyor, sanki herşey deri ve vucudumuza yapışıkmış gibi hareket ediyor. Üstüne herşey bir kaç poligondan ibaret, gerisi kaplama.. Arkadaşın koyduğu paladin seti bile güzel görünürken, bacaklara ve göğüslere bir iki saniye daha fazla bakıldığında fikir hemen değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Viktor said:

warhammerin herseyi kotu, pvp si iyi olsa ne olur asdff

http://gaarawarrgabs.files.wordpress.com/2010/03/kotbs-front.jpg?w=260&h=674
http://gaarawarrgabs.files.wordpress.com/2010/03/kotbs-back.jpg?w=272&h=659
wowda hiç bu kadar kaliteli tasarımın olmayacak olması
ohissibiliyorum.jpg

Korkunc ki. 2D gözüküyor bir kere, where is the depth, WAR?

Bu arada Fire and Sword aldırsa bana bir arkadasım düşmana ihtiyacım olmazmış.

Korkunc o oyun, cidden felaket.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Sparkcaster said:

carebear oyunu wow, pvp yapıyoruz diye kendini kandırıyor işte insanlar

MADBOY said:

competetive bir scene var.

kıkırdadım

Bu ara yokmuş ama galiba, nasıl bu aralar arena?

en kötü.
gömdük.

bu arada paladin yeni pvp seti cidden cok iyimis. ne kafasiyla cizdi acaba blizzard olacak is degil dsafghfjkhy.
Sosyal ağlarda paylaş

Nostalji olsun diye demiyorum ama harbiden hiçbir MMO UO'nun yaşattığı sosyal atmosferi yaşatamadı bize şu ana kadar. Hepsinden de ötesi, ölünce birşeyler kaybetme durumu olmadıkça ben bir multiplayer oyunda yeterli adrenalini salgılamadığımı hissediyorum.
UO'da elimizde +15 katana koşarken ölücez diye üç buçuk ruh halinde olurduk her daim.

Konuyu UOya çekmiyim devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aion a olunce XP penaltisi koydular, hemde koredeki %5 kaybi yumasatip %3 unu para ile geri alinabilir yaptilar

her oldugunde XP nin %3u gitmesin diye odedigin para haliyle level atladikca katlana katlana artti, lvl 38 de bi olumde AH ye filan bulasmadan kendi levelinda kazanicagin normal paranin %10 u gidiyordu

e instancelarda zor olunca ve 2-3 wipe norm olunca insanlar pve ye bulasmak istemedi, pvp de olunce honor point in karsiligi olan AP seni kesen adamin rankina oranla uctugundan gank suqadlara yakalanmamak icin millet rahat rahat level kasamadi vs

yuksek XP curve de eklenince 2. ayin sonunda millet topyekun terk-i diyar eyledi

olunce oyuncuyu cezalandirmak mantikli degil, adrenalin gelmesine geliyoda alinan risk kazanilan odulle orantisiz oldugunda UO da senelerce bankada yatan itemlar gibi anlamsiz oluyor oynamak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...