Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçimde kalan bir husus.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Marl0_on said:

ahah, warhammer'dan sonra wowu denedim arkadaşların zorlamasıyla. ikinci aya kalmadı sıkıldım. pvp guildları bile gear diye kafayı yemiş. ne kadar iyi oynadığının hiçbir önemi mi olmaz bir oyunda.

bunun sebebi gearin skillden çok daha önemli olması aslında. bir yerden sonra ne kadar yetenekli olursan ol itemların kadar iş yapıyorsun, diğer türlü ortalama yeteneği olup çok iyi itemı olan adam daha çok işe yarıyor. özellikle rbg'de. arena farklı bir kafa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

anelor peki warhammerı bırakıp niye eşşeğe bindin

abi mythic games i kapadılar oyunla kimse ilgilenmiyo en son patch 1.5 yıl önce çıktı falan diye soğuttular oyundan. yoksa warhammer evrenini çok severim. ama WoW makyaj olarak falan daha iyi geldi şimdi ne yalan söyleyim atmosferi falan daha güzel oyunun. bide oynayan insan daha çok vs MMO bu sonuçta bunlar WoW u seçmemde etken oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah güzel comeback ama malesef WoW'un en azından eskiden kompetetif bir pvp'si vardı, şu an yorum yapacak kadar bilgim yok, 1.5 senedir temizim.

Arena adına konusuyorum elbette, WAR çok başarısızdı malesef pvp olarak. RvR mantıgı kulaga hosgelse de pratikte baydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...