Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorsiklet ekipmanları topiki

Suark

Öne çıkan mesajlar

beyler şünü almayı düşünüyorum cuma günü istanbuldan çıkıp adamla buluşup motoru alup bursaya devam etmek gibi bir planım var. bursa'da konaklayıp ertesi gün feribotla istanbul'a döneceğim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-abs-li-sifirindan-tek-farki-km-ve-ekipmanlaridir-310319194/detay/

alet bu, fiyatı biraz daha uygun olabilirdi sanki ama piyasada motor yok pek.

yorumlarınıız bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha evet o biraz fazla olmuş, ama onun dışında herifle konustum her turlu servıse goturebılırız dıyor.

alet temizse cok takılmam hoparlor takmıs olduguna.

gerci aradım, radyo olarak da kullanılabiliyor filan dedi :) vizyon biraz dar arkadaşın katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle makina alacaksan bence sıfır al. Kafa rahat senelerce binersin... Şu IRF Koruma demiri dediği şeyi yapanda kafadan hafta 2 kere gördüğüm bir abim... Olmadı ona sorarız dicem ama büyük ihtimal motoru alır almaz İrfan abiye gelip taktırmıştır... Sonrasından pek haberi yoktur.

Onda da Versys var. Hatta çevresindeki herkeste Versys var. İstersen sorarız satılık varmı diye..
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

valla hocam az km, yeni kasa ve çantalı bir şey bulunabilirse mükemmel olur.

ama zaten satan herkes sahibindene ilan veriyordur diye düşünüyorum. ama bir sordurursan çok mutlu olurum.

(tu) yarın konusur bi dönerim sana. onlar genelde temiz makinaları elden ele satıyorlar pek sahibinden falan ugrasmıyorlar yabancıyla...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sir.Enis said:

cahilliğimi mazur görün
shoei kask aldım yanında mavimsi seffaf bi vizör için film gibi bişi çıktı.. ne işe yarıyor tam olarak takayım mı takmayım mı takarsam nasıl takayım ? :D

kış aylarında buhar engellesin diye o...

vizorün üzerinde iki tane plastik yuvarlak görücen, kenarındaki çentikleri onlara takıcan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
MrLevie said:

beyler telefon tutacağı lazım.

malum telefon bir düşse durum sakat, ondan düzgün bir şey lazım CBR250R için.

önerisi olan?

https://www.amazon.com/Floureon-Universal-Motorcycle-Charger-Samsung/dp/B017UC20QC/ref=pd_sim_107_6?ie=UTF8&psc=1&refRID=DYECR3KDWZDATBWN3075
https://www.amazon.com/Ram-Mount-Motorcycle-1-Inch-Black/dp/B001RHVS8I/ref=pd_sim_107_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=CQTDDA5XHQZGRQFR77KF

Su comboyu kullaniyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi günü istanbul drd honda da ikinci el motosiklet eşyaları pazarı yapmışlardı. Bir arkadaş satış yapıyordu yanına uğradım. Gittiğimde çok fazla malzeme kalmamıştı ama kendisi satış yaparken oyle temiz güzel ekipmanlar almışki, keşke erken gitseydim dedim. Bir daha olursa buradan yazarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...