Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

açık hava operası ve türk'ler O_o

Vivendi_Color

Öne çıkan mesajlar

Red said:

taksimde acık hava operası.bırak operayı muslum konseri

ya iyi de ikisi bambaşka boyutlar

açıkhava orkestrası izleyecek güruh cihangir gençliği, onlar holigan görse pısar. ama müslüm konsercisi adam zaten o esnada kendini jiletlediği için, jileti takacak başka bir hedef bulmanın heyecanıyla meydan savaşı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

kalabalık olmasalar bitanesi çıkıp tek başına bağırmaz

ara sokaktaki bir açık hava operasını izlememiştir mesela, anca yanından geçerken tezahürat yapmıştır.
kalabalık olmasalar bitanesi çıkıp tek başına opera izlemez sokağın ortasında
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

aynısını burda düşün

taksimde acık hava operası.bırak operayı muslum konseri

ingiliz taraftarlar LAYY LÖÖÖ ENGLÖÖND diye geçiyorlar

gerisini hayal edin

GS'nin UEFA kupası dönemlerinde bi GS-Dortmund maçı öncesi bizim bi alman öğretmen taksim meydanında borussia dortmund bayrağı sallamaya kalkmış, önce dayak yemiş sonra da "halkı tahrik etmek"ten geceyi nezarette geçirmiş, daha doğrusu tüm gece değil de işte geç saate kadar tutmuşlar... ertesi gün türklere bayağı küfrettiydi derste, yok primitifsiniz yok "dumbtiere"siniz hödüksünüz barbarsınız falan diye. millet reröre diye yüklenince de hareket çekmişti, öyle de deli bi adamdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Otu boku "Türklükten utanmak" kıvamına getirmenin modası da bir geçmedi ha. ahuahuahua Sanki sokak ortasında opera dinleyen adamlar dünyayı kurtarıyorda fanatik türkler adamları öldürüyor. Biz de ırkımızdan utanmalıyız. Sokak lan orası, orda opera dinleyen adam kadar taraftarında takımına bağırma hakkı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan amma mesajlar var be... Bunun türklükle, milliyetle ne alakası var? En basit görgü kuralı işte. Birisi fotoğraf çekerken önünden geçmezsin, bırak sinemayı evde bile film seyrederken, eğer ortamı başkaları ile paylaşıyorsan tel. konuşması yapmazsın. Kendine ve başkalarına zarar vermediğin sürece dilediğince özgür olabilirsin. Uygarlıktan, insanlıktan nasibini almamış sürüyle insan var ortalıkta neandertal takılan hala... Bir de alkış, övgü alıyorlar ya yorum yapanlardan. Pes diyorum arkadaş. Bir Türk olarak utanç duydum cidden. Bunlar holigan olup, ben de İngiliz olsaydım gene utanırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...