Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Lirası simge yarışması

xaty

Öne çıkan mesajlar

heh şaka bir yana dediğim tasarımı kesin birileri önerir zaten, yok grafik programıyla çizmesiydi bilmemne zarfıydı cartıydı curtuydu fazla bürokratik geldi. e-mail kabul etseler neyse de fazla uğraş düşük kazanma ihtimaline. aynı tasarımı daha iyi sunumla gönderen çıkar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Hee, benim de bir önerim var ve sanırım 1inci olur. T'nin üzerine L'yi oturtacaksınız. Uzun bir artı işaretine benzeyecek. Hee, içeride bu şakirt tayfanın "bu ne lan, bu bildiğin haç" diye homurdanma ihtimali kuvvetli, 1inci olmazsam yani benim önerim seçilmezse sebebi bu düşünce olabilir >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Hee, benim de bir önerim var ve sanırım 1inci olur. T'nin üzerine L'yi oturtacaksınız. Uzun bir artı işaretine benzeyecek. Hee, içeride bu şakirt tayfanın "bu ne lan, bu bildiğin haç" diye homurdanma ihtimali kuvvetli, 1inci olmazsam yani benim önerim seçilmezse sebebi bu düşünce olabilir >:D<

aklıma gelmişti. Güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

eski sayfalarda T ve L'yi birleştirenler olmuş
küçük t aynen hac gibi duruyor ki bence hoş da gözükmüyor
büyük T olsun direkt TL birleşcek işte orta bel kemiğinden zaten herkes düşünmüştür bunu ve muhtemelen bu olur simge ama işte danışıklı dövüş gibi anlaştıkları birine verirler ne veriyorlarsa simgeyi ilk o önereceği için ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...