Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Litminov said:

Öyle yapayım o zaman suyla içilecek gibi değil çünkü.. Whey'in yanında kilo aldırabilecek başka ne gibi takviyeler alabilirim?

sütle iç, sudan tek farkı biraz daha uzun zamanda kana karışması zaten. Bu yüzden genelde yatmadan önce alınan protein shake sütlüdür.

Zayıfsan yapıştır herşeyi korkma. İskenderi bol tereyağlı ye, adanayı 1,5 söyle falan =)
Sosyal ağlarda paylaş

muscle tech nitro tech çikolatalı olanından. tadından şikayetçi olan bir sürü kişi var şeker yerine tatlandırıcı kullandıkları için mi artık bilemiyorum sütle bile rezalet acımsı bir tadı var. bugün içmeye bile cesaret edemedim. forumlarda her protein tozunun böyle kötü olduğu söyleniyor ben bir keresinde çikolatalı gainer almıştım protein tozu gibi onun tadı gayet güzel milkshake gibiydi içiliyordu bu protein tozlarının hepsi böyleyse spora takviyesiz devam ederim. deneme imkanı da olmuyor en küçük boyu 900 gram olduğu için 110 liram çöpe gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

muscle tech nitro tech çikolatalı olanından. tadından şikayetçi olan bir sürü kişi var şeker yerine tatlandırıcı kullandıkları için mi artık bilemiyorum sütle bile rezalet acımsı bir tadı var. bugün içmeye bile cesaret edemedim. forumlarda her protein tozunun böyle kötü olduğu söyleniyor ben bir keresinde çikolatalı gainer almıştım protein tozu gibi onun tadı gayet güzel milkshake gibiydi içiliyordu bu protein tozlarının hepsi böyleyse spora takviyesiz devam ederim. deneme imkanı da olmuyor en küçük boyu 900 gram olduğu için 110 liram çöpe gitti.

su spor icin yediklerimden keyif aldigim en buyuk sey whey. Optimum on whey, twinlab falan dene tatlari super duper iyi. Muscletech e de bosuna o kadar para bayilmissin nerdeyse o fiyata ben twinlab ın 5lb sini aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...