Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

steroid cycle dan sonra dediğin gibi vucudun kendi salgılamaya başlayana kadar düşüş olabilir doğrudur ama tıp ve teknoloji o kadar gelişti ki artık herşeyin ilacı var kür sırasında pregyln falan alıp toşmikleri aktif tutabiliyosun bunun pct si falan var he roidi falan savunmuyorum ben de daha kullanmadım anabolic androgenic steroid ama yıllardır araştırıp makale okuyorum etrafımda kullanan yüzlerce insan var doğru dozajlarda ve terapilerle 0 yan etkiyle sıyrılabiliyosun, steroid kullanmayı bilmeyen çok salak var adam öyle yalan yanlış ilaclar kullanıyoki hem kısır kalıyo hem çükünü kalıcı kaybediyo hayatı boyu nerdeyse hormon tedavisine muhtac kalabiliyor falan filan neler var
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Yavrım o zaman marketlerden 0 alışveriş yapman gerekiyor. Ne yoğurt ne peynir ne pirinç ne bulgur ne şampuan ne de sabun. Meyveler bile sakat paso geri dönüyor ve onları biz yiyoruz. Sanki herşeyimiz süper sağlıklı protein tozumuz kaldı... Ayrıca eminim ki başında götünde en ufak ağrı anında ağrı kesici atan tiplerdensin sen!!!1

doktor tavsiye etmediyse hic almam.

onda bile azaltarak alirim. yeni operasyon gecirdim. bundan gunde 3 tane al dedi agrikesici icin. abi ilk gun 2 tane aldim. ikinci gun 1'e dustum. baktim agri hala yok. biraktim orada. haber de verdim kendisine. benim durumum iyi, gerek yoksa birakiyorum diye.

o_O diye bakti ve pekin dedi.

biz agirlik kaldirarak adam olacagini sanan kofti plaza cocuklarindan degiliz. gercek erkegiz olm.
Sosyal ağlarda paylaş

youtubeda güzel bir yoruma denk geldim, paylaşayım dedim. Bu cheap dedikleri burada ne kadar cheap tartışılır tabii asdas

Matthew Delia

• Creatine is good.
• Protein powder is just food.
• Multivitamin probably isn't completely necessary if you're eating enough, but it also covers your bases just in case (b vitamins, vitamin d, and certain minerals). Most multivitamins have plenty of vitamin D, which is good if you don't get a lot of sun. If yours doesn't have vitamin d, it's a really cheap stand-alone.
• Amino acid supplements and BCAAs are expensively pointless, just eat more.
• Fish oil are a great idea if you aren't eating fish often.
• Pre-workouts are caffeine with niacin, arginine, beta alanine, citrulline malate, and b vitamins. Don't rely on them for every workout, and even for heavy workouts
I'd recommend avoiding them.
• Joint supplements are just glucosamine and biotin. If you have joint problems or pain, just get those 2 things separately; they're cheap as hell.
• Post-workouts are garbage, just eat something or make another protein shake.
• Glutamine is pointless, unless you're vegetarian or don't consume dairy.
• Lysine is good for cold sores, but that's about it.
• Mass gainers are just maltodextrin and protein powder. If you absolutely don't want to eat your carbs, feel free to drink them with mass gainers.
• Testosterone boosters are all, without exception, bullshit.
• ZMA is zinc, magnesium, and B6. Generally you don't need to take a separate ZMA pill because you're getting these through a multivitamin, but if you're eating less to lose weight and don't have a vitamin with enough Z and A, a ZMA capsule could help with recovery and sleep.
• Sleep aids are melatonin and valerian root, both of which are dirt cheap and can be purchased separately.
• Weight-loss pills are usually caffeine, green tea (caffeine), green coffee bean (caffeine), and a fibre to suppress appetite. Any claims about metabolism boosting is bullshit. Just eat veggies and take a caffeine pill to replicate 99% of weight-loss pills.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Jaegerjaquez said:

ya var ya muhtmelen anaboliclerden değil de yağ yakıcılardan gitti adam efinasyondaydı son zamanlar artık ne aldıysa yağ yaıcılar öldürüyor direk overdose da anabolicler gene insulin dışında öyle öldürcek bişi değil gerçi adam abuseluyor hayvangibi bakalım açıklasınalrda öğrenelim

dikkat et kendine kardeşim,seviyoruz seni.
Sosyal ağlarda paylaş

supplement ile neyi kastediyorsun tam olarak? yasal olanlar mı yoksa anabolic steroid de dahil mi?

anabolic steroidler için meşhur bir çalışma var

Essentially the study was a double cross-over study in which 43 young healthy normal weight men, were put on standardized diets and then into one of four intervention groups:

1-No exercise, placebo
2-No exercise, 600 mg Testosterone Enanthate weekly
3-Resistance exercise 3 times/week, placebo
4-Resistance exercise 3 times/week, 600 mg Testosterone Enanthate
weekly
for a period of 10 weeks.

Bhasin reported that the changes in fat-free mass were as follows, per group:

1. +0.8 kg
2. +3.2 kg
3. +2.0 kg
4. +6.1 kg

aynı adamın başka bir çalışması da hiç egzersiz yapmayan insanların farklı dozlarda streoide verdiği tepki, 20 haftalık çalışma

Sosyal ağlarda paylaş

protein tozu bildigin yemek.. calisma yapmak sacmalik olur, gunde fazladan 80 gr tavuk yiyormus gibi olur iste. tek farki cok dusuk yag orani istiyorsan ekstra tavuk onu bozabilir.

ha ekstra tavuk yiyende de o kadar antibiyotik falan tukettigi icin ileride saglik problemleri cikabilir.

herkesin kullanmasi gereken bir besin peynir alti suyu

araman gereken calisma alinan proteine gore ne kadar kas yapildigi, sonra gunluk yediklerine bakarak o skalanin neresine geliyorsun onu gormek.
Sosyal ağlarda paylaş

1-No exercise, placebo
2-No exercise, 600 mg Testosterone Enanthate weekly
3-Resistance exercise 3 times/week, placebo
4-Resistance exercise 3 times/week, 600 mg Testosterone Enanthate
weekly
for a period of 10 weeks.

Bhasin reported that the changes in fat-free mass were as follows, per group:

1. +0.8 kg
2. +3.2 kg
3. +2.0 kg
4. +6.1 kg