Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

GEBERSIN dicemde zaten olu adsfafds

check ettim listemi

paladinde
bullwark, t6 bot bide t5 chest eksik, t8 chest eksik hersey full onun disinda (quel serrar farmlamak lazim 80 onyden, hilt olsa oda uyar quel delar daha guzel)

priestte t6 shoulder ile kemer eksik bi, t5 full ama BT den dusen staff lazim, t1 shoulder eksik, KJ staff bulsam biyerden EPIC olur

hunterda t3 favori setim ama orjinali imkansiz artik t7 ile idare etcez, t6 bi chestim eksik, t2 bi shoulder var ve 1.5 den beri ragnaros kestigim halde bi kere dusmedi namussuz bacaklik, patchwerk 25 den 3232 killde dusmeyen arrowsong veya ayni sekil benden nefret eden illidan bowu duserse mukkemmel olcak, twin eradar bowunada tavim

sunlari topliyana kadar kac senedir aci cektim, raid yaparken t6 kasmam paladinle lvl80 de pugla toplamamdan daha kolaydi, millete ehr egce yalvarmaktan biktim "hadi old skuul rait" diye

t6 lari tamamlasam mutlu olcam zaten asdf

spark yetosuda iyiki oynamio, zaten tipsiz bi chari vardi Q_Q ile kazandigi cursed vision of sargeras haric bisi giymezdi artik kafaya
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece denicem direk, sunwell lazim ya muramasa ile caster shieldinida istiyorum

sanirim HEPSINI istiyorum heueheue, bankamda oldschool set haric bisi yoktu, satsamda zaten her tier in omuzlugu ile weaponlari sakladim hep gunun birinde gelicek bu diye

senelerce bana aptal dediler! manyakmisin bankani niye cople dolduruyorsun dediler! patchler beraber recolourlar dahil her seti biriktiricem NIHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

bu gece denicem direk, sunwell lazim ya muramasa ile caster shieldinida istiyorum

sanirim HEPSINI istiyorum heueheue, bankamda oldschool set haric bisi yoktu, satsamda zaten her tier in omuzlugu ile weaponlari sakladim hep gunun birinde gelicek bu diye

senelerce bana aptal dediler! manyakmisin bankani niye cople dolduruyorsun dediler! patchler beraber recolourlar dahil her seti biriktiricem NIHAHAHAHAHAHA

adam lazimsa oradayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gece giricem tier5 omuzluk ve tier6 kafalık lazım warlock için :P
Tier5 omuzluk Void Reaver ( The Eye)dan düşüyor bunu sololayabiliyormuş warlocklar ama kastırır baya.
Tier6 kafalık ise Hyjalda Archimonde'den düşüyormuş ki bunu da sololayan varken ben hayatta yapamayacağımı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lazım abi setin orjinali.

t2 setin yoksa gösteremezsin t2 gibi. bi yana orj itemi, diğer yana dönüştürmek istediğini koyacan o şekilde olacak.

legendarylere uygulanamayacak. heirloomlar da degismeyecek.

class'ının kullanamadığı armor tipleri olmayacak. plate'i cloth gibi göstermek vs.

silahlar aynı type olmak zorunda. daggerları balta gibi gösteremeyeceksin.

üzerinde stats olmayan itemlara dönüştüremeyeceksin. tuxedo ile boss tanklayan boss görmeyelim diye vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...