Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

bcden sonra gayet tırt sürdü oyun

Abi gozunu seviyorum Ulduar ya. Su oyunda en basarili instance olabilir. Hem zor, hem cok eglenceli hemde bi suru yei mekanik getirdi oyuna. Epic boss felan. Bence en basarili instance belki BWL yada orjinal naxxla cekisebilir. (40 man 4 horseman yada instructer tadi doyumsuzdu)
Sosyal ağlarda paylaş

Lan ben bile oynadım Ulduar'ı. Yogg-saron ve Algalon'u kesemedim ama diğer tüm bosslar çok eğlenceliydi. "Özellikle de X" diyemiyorum, hepsi süperdi çünkü.

2-3 kişi puglayarak giriyoduk, her hafta en az 1 boss indiriyoduk. Freya çok zorlamıştı, pug olduğu için gerekli olan o %100 konsantrasyon ve uyumu sağlamak çok zaman almıştı.

Vezax'ı mt'lemiştim, millet manasını ayarlayabilmek ve underheal yapmak için kıçını yırtarken ben 3 tuşla takılıyodum (bazen 2 tane daha geliyodu minik enrage'lere karşı).

Özledim teninin kokusunu
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

evet ortam 10 numara ulduarda

ama o Vezzax öncesi trash...

ahaha
boss fight gibi wipe yememiz
en sagdakini kestigimizde en soldakinin respawn olmasi

ama abi gokhanin SU ADDLERI KESSENE LAAAN DIYE bagirip saronite addleri wandlarken benim abi beni karistirmayin 18 k dps yapiyorum diye sallamamam
eauheauheauhea
degerdi
Sosyal ağlarda paylaş

o degil 4.3 duyurulan konferansi tom chilton aka kalgan yapmis. acaba ulduardaki gibi eski adamlari mi getircekler bu patch icin?

900 bin oyuncu kaybi ciddi bi rakam. 11 milyon nufus var hala da yuzdeye bakinca buyuk bir kayip.
900.000 x 12,99 yapinca bile ciddi bir rakam cikiyor. kaldi ki daha wow'a 2 xpac yapacaklari soyleniyor, hatta ilkinin hazirlandigini da duyurdular dun, muhtemelen blizzconda gorecegiz ismini cismini.
simdiden boyle kayiplar eminim beklemiyolardi.
umarim toparlarlar biraz 4.3 ve deathwing ile. tarihin en wot patch notlarini bekliyorum bakalim hayirlisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...