Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Haftasonu can sıkıntısından açtırdım hesabı. Kalite yerlerde yine.

Adam birşey satıyor, pazarlık için daha düşük fiyat teklif ediyorum. Adam okumakla sorunun mu var, move on kid diyor.

Sandalyede otururken ayağı yere değmeyen götten bacaklı sümüklü bebelerin yetişkinlik tasladığı oyun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Adam birşey satıyor, pazarlık için daha düşük fiyat teklif ediyorum. Adam okumakla sorunun mu var, move on kid diyor.

Sandalyede otururken ayağı yere değmeyen götten bacaklı sümüklü bebelerin yetişkinlik tasladığı oyun işte.

arkadaş oyunun ilk gününden itibaren olan olaylar sanki yeni oluşmuş gibi anlatıp duruluyor sürekli (sözüm sadece sana değil, yanlış anlaşılmasın). Tamam wow diminish'e uğruyor ve kendini yenilemekte yetersiz kalıyor hemfikiriz buna.
Ancak eleştirirken öyle komik şeyler söylüyorsunuz ki bazen, metin2 ye knight'a benzeten siz, metin2 ye knighta benzeten popülasyonun içinde olduğunuzu dahi göremiyorsunuz.

Wow öldü knight'a döndü diyen arkadaşlar, çok basit bi çözümüm var, oynamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

kaerFegaR_ said:

Wispy said:

arkadaş oyunun ilk gününden itibaren olan olaylar sanki yeni oluşmuş gibi anlatıp duruluyor sürekli (sözüm sadece sana değil, yanlış anlaşılmasın). Tamam wow diminish'e uğruyor ve kendini yenilemekte yetersiz kalıyor hemfikiriz buna.
Ancak eleştirirken öyle komik şeyler söylüyorsunuz ki bazen, metin2 ye knight'a benzeten siz, metin2 ye knighta benzeten popülasyonun içinde olduğunuzu dahi göremiyorsunuz.

Wow öldü knight'a döndü diyen arkadaşlar, çok basit bi çözümüm var, oynamayın.

dunemaulda mı oynuyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

yok ne kimseyi banladilar nede itemleri sildiler. yapanin yanina kaldi

banlar başladı teker teker banlandık tüm top guildler sırayla alıyor banı. şuana kadar mail gelmedi ama us guildleri 8 gün ban alındığını söylüyor ne kadar doğru bilemeyeceğim.

Bu bana gözüken bildirim.

''This account has been temporarily disabled and is currently unable to access World of Warcraft.

An email has been sent to the registered address on the account with the reason for this temporary closure. If you would like to appeal this decision or did not receive the message please contact our Account Administration team via our webform. ''
Sosyal ağlarda paylaş

Account Name: ***************

Account Action: 8 Day Suspension
Reason for Action: Bug Exploitation
Details: Raid Finder Loot Abuse

After a thorough investigation, we have found that a player of the account above was found to have participated in the exploitation of in-game bugs with the Raid Finder feature. By utilizing these bugs, the above account was able to acquire, distribute, or obtain gear and equipment from a Raid Finder encounter multiple times in the same week, inconsistent with the intended mechanics of the Raid Finder feature.

These actions violate the World of Warcraft Terms of Use. We ask that you take a moment to review these terms at http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/wow_tou.html. Specifically, please see the Code of Conduct - Rules Related to Game Play: "(i) Using or exploiting errors in design, features which have not been documented, and/or "program bugs" to gain access that is otherwise not available, or to obtain a competitive advantage over other players".

We strongly believe the restrictions of the Raid Finder loot system are clear, and the account demonstrated an apparent and malicious intent to bypass these loot restrictions. As a result of this policy violation, we have suspended this account for 8 days, and will be removing all items obtained illegitimately. This suspension and item removal will not be overturned under any circumstances. Any contact to Blizzard Support regarding these actions will be met with the same response: the actions will not be reviewed, re-investigated, or overturned under any circumstances.

This action has been taken in accordance with the Terms of Use and our In-Game Policies (http://eu.blizzard.com/support/article/penalties). These actions were not taken lightly and were only performed after a full investigation of all information. Any recurring subscriptions on this account have been suspended to prevent further monetary charges.

Thank you for your understanding regarding this matter.

Regards,

Customer Services
Blizzard Entertainment Europe
http://eu.battle.net/wow/en/
Sosyal ağlarda paylaş

8 gün diye bir ban yoktu bu zamana kadar amaç guildleri bir reset geride bırakmak ki bu gerçekten epey ağır bir ceza. 2-3k dps kazanımı sağlayan bir exploit blizzardın tutarsızlığı yüzünden çok ağır cezalandırıldı.

Karşı değilim cezaya ama ceza sistemine karşıyım. İlk tier atra ve magmaw exploit ile kesilirken ne paragon ne method ceza aldı birçok guild bekledi bu guildleri şikayet edip. Ban gelmeyince progress olarak geride kalmamak adına herkes sırayla kesti.

PTR yapıyorsun sana bir guildden 4 kişi bu sorunu defalarca rapor ediyor ama release edilirken fixlenmemiş halde çıkarıyorsun ondan sonra bu döngü oluşuyor. Bir guild yapınca ya takip edip risk alacaksın ya da takip etmeyip avantajı kaçırmı riskini alacaksın. Tutarsızlık burada. Her sömürü cezalandırılıyor olsaydı ve t11 contentindeki atra/magmaw/nefarian örneği yer almasaydı hiç risk etmezdim açıkçası.

Neyse olan oldu 8 gün beklemekten başka yapacak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...