Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ada Aldim...

CryMeARiverfix

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

adam hala belge falan göstermeden geyik çeviriyor, millet de ciddi ciddi cevap veriyor. yollayın garbıca bayram edelim.

R U MAD ?

Devlet Tapu isleri mudurumusun ? Belge gosterme Mecburiyetimi var bu forumda sacmaliga bak Benim belgem bana ait ozel bir belgedir seni ne ilgilendirir sana verdigim info ile yetinirsin yetinmessende trollemek senin tatli canina kalmis...

Sosyal ağlarda paylaş

CryMeARiverfix said:

ahmedinejad said:

adam hala belge falan göstermeden geyik çeviriyor, millet de ciddi ciddi cevap veriyor. yollayın garbıca bayram edelim.

R U MAD ?

Devlet Tapu isleri mudurumusun ? Belge gosterme Mecburiyetimi var bu forumda sacmaliga bak Benim belgem bana ait ozel bir belgedir seni ne ilgilendirir sana verdigim info ile yetinirsin yetinmessende trollemek senin tatli canina kalmis...

uza
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

CryMeARiverfix said:

ahmedinejad said:

R U MAD ?

uza

ashfgafsasd

GG
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...