Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte militarizm, işte demokrasi

Hao

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

ahaha o yazı gerçek olabilir mi ya? Öyle dese o paşalar onu o odadan çıkartmaz. Çıkartır da sırtında silahla, darbe yapmış halde çıkartırlar. Yok öyle bir dünya, o kadar da değil

orduyu çok gözünüzde büyütüyorsunuz.
sonra habertürk çıkıyor "ORDU DARBE YAPACAKTI QQ" diyor.

ek: adam gırgır geçmiş orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada YAŞ gibi bir toplantıda tutulan konuşma tutanaklarının (ses kaydı yapılmasına da bayağı şaşırdım) Çölaşan'ın eline geçmiş olma ihtimali de balığın kavağa çıkması ihtimaliyle eşdeğer.

Böyle bir ses kaydı varsa gerçekten TV'de yayınlasınlar valla çok daha etkili olur Sözcüde yayınlanmasından.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinir hastası oldum artık böyle gerizekalı insanların yaptıkları haberden dolayı,

Ülke'de asker ile Halk arasında düşmanlık başlayınca ne kazanacaklar merak ediyor. g.tlerine kına yakarlar artık ohh askerimiz yok artık diye.

Ülkede sağlam bir asker olmayınca o zaman görürüm onları.

Not: Askeriye sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ama bu kadarda yıpratılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tron said:

emin çölaşan

şunda doğruluk payı olabilir mi? yani koskoca ordu komutanlarını çocuk azarlar gibi azarlıyabileceği düşüncesi çok gülünç geliyor.

Daha çok kafalarından geçenleri teybe almışlar gibi geldi ,yoksa okuyunca , konuşma tarzı biraz saçma geliyor . Koskoca başbakan ve paşalar kendi aralarında böyle mi konuşuyorlar yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı çok bariz kurgu
(kurgu olmasa devlet sırrı askeri görüşme hedehödö den ciddi bi şekilde suçlanabilir yani, gazeteci haber alma özgürlüğü bıdıbıdı filan sökmez bu tür kayıtlara. sanırım. yani kayıt edilmesini bi nebze anlarım da kaydın sızdırılması filan ağır bi suç olsa gerek. gerçi konuşulan konuya göre de değişebilir, bilemedim şimdi.)
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

Tron said:

emin çölaşan

şunda doğruluk payı olabilir mi? yani koskoca ordu komutanlarını çocuk azarlar gibi azarlıyabileceği düşüncesi çok gülünç geliyor.

Daha çok kafalarından geçenleri teybe almışlar gibi geldi ,yoksa okuyunca , konuşma tarzı biraz saçma geliyor . Koskoca başbakan ve paşalar kendi aralarında böyle mi konuşuyorlar yani :)

Adam kendince mizansen yapmış siz gerçek mi diye tartışıyosunuz. Biraz gani müjde mizahı.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Bu arada YAŞ gibi bir toplantıda tutulan konuşma tutanaklarının (ses kaydı yapılmasına da bayağı şaşırdım) Çölaşan'ın eline geçmiş olma ihtimali de balığın kavağa çıkması ihtimaliyle eşdeğer.

Böyle bir ses kaydı varsa gerçekten TV'de yayınlasınlar valla çok daha etkili olur Sözcüde yayınlanmasından.

Ya 1-2 kişi daha yazdı,ben şaka yapıyorsunuz sandım.Meğer ciddiymişsiniz.Kardeşim,Çölaşan maytap geçmiş,yok öyle bir kayıt.Akıllı olun yahu.Akıllı çocuklarsınız hepiniz,espirili çocuklarsınız,espiriden anlayan adamlarsınız.Komikli yazmış işte emin abimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...