Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

Mino

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

merak edenler varsa 110 kiloyum. aralıkta gitmek üzere kilo vermeye kasıyorum.

vatani görev hede hödöden ziyade, beş sene 110+ kilo oturmaktansa 5-6 ay ülkenin insanını falan tanırım, varlıklarımın kıymetini bilirim falan.

dostlar aerobikte görsün.

http://www.youtube.com/watch?v=L_fCqg92qks
Sosyal ağlarda paylaş

Of, baya saglam sacmalanmis.

Birden kilo alindiginda, kondisyonunuz iyiyse cok fazla koymuyor ama surekli hamal modunda geziyorsunuz ve birakin 5 seneyi, bir kac sene o kiloyla gezmek bile inanilmaz zararlar veriyor vucudunuza.

Koca gobegim sagolsun, disk kaymasi ile yasiyorum 1-1,5 senedir ve igrenc birsey. Bogaz+burun delikleri daraldigi ve hareket minimuma indigi icin yaninda gelen solunum sorunlari da cabasi.

6 Ay askerlik olmasa iyi ama olum de degil. Diger yandan 15 ay hayatinin yasanmis kismini alip cope atmak ile ayni sey gibi geliyor bana. O durumda son care kilo almak olabilir ama yine de cooook dikkat etmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

endokrinde bi cocuk vardı. 1.50 boylarında. 1 haftadır acami birligindeymiş
adamı hava degişimi diye yollamışlar 2 hafta
gidince aynı boydaysa çürüge ayırıcaklarmış

MANTIGI KES

kimse buna bişi dememiş bu ne lan ahahahahaaa.

okulda son senem,1.76 boy 106 kiloyum. tam sınır mı oluyorum ben şimdi?
bu sene kilo vermeye kasıcaktım askerlik ziyan olmasın diye böyle iyiyse kasmıyım. (şaka maka kilo vermek düşünmesi bile yeterince ürkütücü ve zor geliyorken,zorunluluğum yoksa daha bi rahat olurum düşüncesindeyim.)
Sosyal ağlarda paylaş

unu, tuzu, şekeri kes veriyorsun kilo. geri kalan her bir şey serbest. benim boy 1,79 kilo 90'dı sonra kestim bunun üçünü 80 kiloya düştüm. 75'e kadar gideri var. sabahları tartılınca 79 kilo çıkıyorum bu günlerde.

gerçi sonra korkup doğru düzgün yemeye başladım. çok hızlı kilo kaybı oluyor çünkü :D
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

adamınbiri said:

1.85
110

askere gidebiliyor muyum
gidemiyor muyum?

Çok rahat gidiyorsun ve hatta adam gibi bir komutana düşersen acemilikte, kesin komandosun.En kötü ihtimal jandarmo komando.Ama var ya,1,85 boya 90 kg'ya getirirler seni.Yakışıklı adam olursun.

kendimi hiç komando olabilicek gibi hissetmemiştim
şişko hantal olarak hayal etmiştim
komutanlara sigara falan alıp götürcektim
masa başında soliteri oynıyacaktım
Sosyal ağlarda paylaş

Benden askere gidecek olanlara tavsiye.Eğer komando olmak istemiyorlarsa ya da uzun dönem askerlik yapmak istemiyorlarsa şu Tuzla, Küçükyalı,vs. gibi merkezi garnizonlarda yapılan kısa dönem-uzun dönem tercihini de aynı anda yaptığınız sınavlara girerken disipline uyun.Otur dendiğinde oturun,kalk dendiğinde kalkın."Arkadaşım,sigaranın izmaritini yere atma lütfen"şeklinde sana hitap eden yedek subay öğrenciye,"Sana ne lan,daha asker değilim ben" şeklinde cevap vermeyin. Çünkü bu durumda o uyarıyı yapan 1-2 hafta sonra yedek subay olacak olan asker kişi, doğru komando masasına giderek, oradaki filinta komando üsteğmene, "komutanım, şu grubun sonunda ki esmer, siyah gömlekli genç komando olmak konusunda ısrarcı" şeklinde bir durum bildirimi neticesinde soluğu Eğirdir Dağ Komando Taburu'nda alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...