Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Old Republic / Satın Alma Bilgileri

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

http://www.swtor.com/preorder/faq#q209656

kıh kıh kıh... Senc... >:D<

When does Early Game Access begin?

Early Game Access may be up to five days prior to the official release of Star Wars: The Old Republic. The length of your Early Game Access period will vary depending on the date and order in which you redeemed your Pre-Order code, as well as where you live and your Internet service.
Sosyal ağlarda paylaş

eyw. saolasın yanlış anlamadımsa pre-order keyi mailime yollayacaklar bu kodu redeem edip bekleyecem.early access acılırsa bana onun keyini yollayacaklar. birşey daha sorayım pre-order yapan herkese early access vermiyolar mı yoksa bu şans işimi? ne kadar erken pre-order yaparsan o kadar erken baslandıgını biliyorum ama preorder yapıp erken başlayamama gibi bir durum olurmu acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar merhaba,

öncelikle kısıtlı vaktim (işyerindeyim) olduğu için araştırma yapamadım forumdan kusura bakmayın , az önce GG (nuclear) üzerinden alışveriş yaptım DDE SWTOR siparişimi yaptım EA keyimi gönderdi arkadaş sağolsun , swtor sayfasına keyimin girişini yaptım ancak sadece Color Stone (Virtual Item) yazıyor diğer eşyalar sonradan mı verilecek nasıl olacak ?

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Nebelpfade said:

Arkadaşlar merhaba,

öncelikle kısıtlı vaktim (işyerindeyim) olduğu için araştırma yapamadım forumdan kusura bakmayın , az önce GG (nuclear) üzerinden alışveriş yaptım DDE SWTOR siparişimi yaptım EA keyimi gönderdi arkadaş sağolsun , swtor sayfasına keyimin girişini yaptım ancak sadece Color Stone (Virtual Item) yazıyor diğer eşyalar sonradan mı verilecek nasıl olacak ?

Teşekkürler.

tekrar bir key verilecek sana oynaman için 20 aralık'da dolayısıyla o keyle açılması muhtemel bahsettiğin item'ların.
Sosyal ağlarda paylaş

Nebelpfade said:

Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler.

Accountunuzda Deluxe Digital Editionmu yazıyor yoksa Standart Digital Editionmu tekrar bir kontrol ediniz. Deluxe ise öteki itemların da yazması gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Neferian said:

pcguru said:

diğer itemler yazmaz.

Once you redeem your Digital Deluxe Game Code on the www.StarWarsTheOldRepublic.com Code Redemption Center, these items will be unlocked on your account and will be available to any character you make.

Arkadaşım deluxu ise deluxe yazar code redeem'de

ama gelecek diğer 5 itemi yazmaz pre-order içerisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Bilgiler için teşekkürler. Ben de gittigidiyor.com'dan pre order aldım. Yalnız, onayı pre-order kodunu alınca mı verdiniz yoksa ayın 20'sinde mi vereceksiniz?

Edit: Şimdi gördüm, 3 gün süre veriyormuş zaten onaylamak için...

istersen uzatabilirsin satıcı ile konuş.

bu arada %5 indriim vardı gg'de aldım ben de. 5 dakika içinde key'i gönderi eleman, maşallahı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...