Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Old Republic / Satın Alma Bilgileri

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

beyler shopto.net den sipariş verme planları içerisine girdim.Hem royal mail ile gönderiyorlar, hemde gümrükte kalırmı ekstra vergi olurmu muhabbetine girmiyorlar.Gönderiyi ptt ile takip te edebiliyorsun üstelik pound ödemesiyle daha uygun fiyatlara geliyor.

üstelik preorder key headstart key i de gönderiyor.Şimdi türkiye ye bu oyun geldiğinde en az 100 lira olacak,headstart preorder sözkonusu bile değil,üstelik oyunun türkiye ye gelmesi bioware in ülke politikası yüzünden baya geç olacak gibi.

bu arada teb worldcard ı olanlar,teb yurtdışı alışverişte 4 taksit yapıyor bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

hörmetler saygılar işlem tamam.

çıkış gününden en fazla 4 gün sonrada kutu elimde.headstart zamanıda çatır çatır oynıcam.

4 taksitle, pound üzerinden, head-startlı, 20 aralıktan en fazla 4 gün sonra kutu elimde olacak şekilde, gümrüğe felan takılmaksızın alışveriş yaptım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sannin said:

hörmetler saygılar işlem tamam.

çıkış gününden en fazla 4 gün sonrada kutu elimde.headstart zamanıda çatır çatır oynıcam.

4 taksitle, pound üzerinden, head-startlı, 20 aralıktan en fazla 4 gün sonra kutu elimde olacak şekilde, gümrüğe felan takılmaksızın alışveriş yaptım.

hangi site bu acep?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Az evvel siparis verdim ruscudan early accsess icin key gelio ikinci key nasil gelicek bilemedim valla alttaki gibi bir aciklama yapmis.

1) The key is early access, which allows you to start playing for 6 days before the official release of the game! The key is early access you will receive immediately after payment by the specified payment for e-mail.
2) Virtual colored stone (Color Stone) - The in-game bonus, which will allow arms to change the properties (color laser sword and color shots of the weapons)
3) The key game Star Wars: The Old Republic. Standard Edition (release scheduled for autumn). The key is the game you get on release day game, if you pay a specified e-mail.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bende standart aldımda The Old Republic Digital Deluxe Edition almak istiyorum yok mu bunun bir çaresi ? standrat alanlar collector ve Deluxe Edition alanlardan 2-3 gün sonra başlayacaklarmış headstart a sanırım.

ben amazından aldım http://www.gamekeystore.net/newstore/star-wars-the-old-republic?filter_name=The%20Old%20Republic ile arasında shipping olmadığı için 20-25$ oynuyor. 50 cl rakı parası eğer buradan alan varsa amazon u iptal edip buradan alayım :)

birde http://store.origin.com/promo?promoID=88022500&linkid=swtor den VPN ile bağlanıp alsak adresi falan sallamasyon almanya veya türkiye yazarsak bir sorun olur mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye yazarsan alamazsın zaten. Origin üzerinden Digital Deluxe satışı yok Türkiye'ye. Oyun da satılmayacak zaten.

Almanya yazarsa da euro olacak fiyat. Avrupa satışı 50€ olması lazım. En iyisi VPN ile Amerika yapmak.

Ben Amazon siparişimi iptal edip gamecards.eu dan aldım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

onların deyimi ile headstart key. dün ben epey bi uraştım sorguya çektim adamları 24 saat içinde göndericez dediler iyi dedim bıraktım yakalarını

bide anladığım kadarı ile bu keyler mail filan gelmiyor. gamecards sitesindeki üyeliğinde aktif oluyor dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

bende gamercards.eu dan aldım ama benden sonra stok bitti diğer arkadaşlar offgamers dan aldilar onlarin beta kodları 5dk da geldi benimki 24 saat içinde gelecekmiş

Evet stok kalmamış kasım ayının sonunda gelecekmiş dediler. Peki oyun çıktığında normal key'i de hemen gönderirlermi bunlar yoksa 3-5 gün adamlaron kargo almasını beklermiyiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam offgamers'dan preorder yaptım,5 dakika içinde early access kodu geldi,oyunun çıkış tarihi olan 20 aralıktada cd keyleri mail ile gönderecekler,kutuyu göndermiyorlar.110 tl ye aldım.

*kargo ile ulaşması geç olacağı için kutuyu göndermiyorlar.Onun yerine 20 aralıkta kutudaki cd keyi scan edip mail atacaklarını belirttiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kutu gönderimi yapmayan sitelerin hepsinin gönderdiği key Digital Standart Edition olarak geçiyor,fakat her halukarda 20 aralıkta cd key gerekiyor,ruscu'nun açıklamasında da var.Ruscu sitesinden alıntıdır:

1) The key is early access, which allows you to start playing for 6 days before the official release of the game! The key is early access you will receive immediately after payment by the specified payment for e-mail.
2) Virtual colored stone (Color Stone) - The in-game bonus, which will allow arms to change the properties (color laser sword and color shots of the weapons)
3) The key game Star Wars: The Old Republic. Standard Edition (release scheduled for autumn). The key is the game you get on release day game, if you pay a specified e-mail.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...