Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Old Republic / Satın Alma Bilgileri

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Hala alamayanlar ama deli gibi almak isteyenler için binlerce çözüm önerisi verildi edildi hepsini denedim olmadı, bazısı fixlendi bişiler oldu vs vs.

Bende iyicene delirdim kafamdan bir sürü bişeyler denedim ve sonunda başardım! Ve buyrun sizde yararlanın..

[www.webfreer.com] => Burdan otomatik VPNli browserı download ediyoruz ve kuruyoruz. Bedava program gayet VPNli browser bir zarar gelmez, etmez.

[buy.swtor.com] => Yeni browserı kurup açtıktan sonra bu adrese gidiyoruz. ( Yeni browser üzerinden! )

Ordan deluxe seçimimizi yapıp işlemlerimize devam ediyoruz.(Normal almakta mümkün Digital Download isteyenler için vs) Zaten sayfa yönlendiriyor. Bilgileri gir ileri ileri vs diyerek işlemimize devam ediyoruz..

Ancak! Önemli bir nokta var. Ülke kısmına amerika seçip yöre vs kısmınada Texas, Austin seçin. Zip kod : 73301 olarak kullanabilirsiniz. İşlemlerde ilerlerken gene bi bölge ile ilgili bir soru geldiğinde ordan rasgele bir seçenek seçin ve işleminize devam edin...

Origin üzerinden Digital Deluxe versiyonunuz hayırlı ve uğurlu olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

GameKeyStore said:

Arkadaşlar bir konu aklmıa taklıdı.
Şimdi bu erken giriş önsipariş verene göre değişiyormu?
Mesela 3-4 ay önce önsipariş veren ile şimdi önsipariş veren arasında farkmı olacak.
biri 5 gün biri 1 gün öncemi girecek?

ruscuuuu yoksa sende mi oynayacaksın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...