Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebecca Black - My Moment

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

şarkı tabii ki iyi değil ama ortada Friday yokken, bu şarkıyla çıksaydı kız piyasaya. Ne adı bu kadar duyulurdu, ne de bu kadar hater'ı olurdu. Gayet normal, düşük kalite bir şarkı yani bu sadece, bir özelliği yok. Friday'i söyleyen kız söylüyor diye millet dislike'ları abanıyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kızın ilk yaptığı şey bu olsaydı kimse kötü demezdi yani. Hatta kızın 13 yaşında olduğunu düşünerek iyi yapmış bile derdi insanlar. "Haters said I'll see you later" dediği yeri tasvip ettim ama.

Tam bu konuya cevap niteliğinde şarkı söylemiş: http://forum.paticik.com/read.php?73,5476285,page=1

Ya, haters gonna hate olacak ama bence o kadar da kötü bir şarkı değil. Barda filan çalarsa rahatsız olmadan dinlenilir, nakarat da, klavye tonları da fena değil. Sırf Friday yüzünden eleştiri alıyor o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kızın ilk yaptığı şey bu olsaydı kimse kötü demezdi yani. Hatta kızın 13 yaşında olduğunu düşünerek iyi yapmış bile derdi insanlar. "Haters said I'll see you later" dediği yeri tasvip ettim ama.

Tam bu konuya cevap niteliğinde şarkı söylemiş: http://forum.paticik.com/read.php?73,5476285,page=1

Ya, haters gonna hate olacak ama bence o kadar da kötü bir şarkı değil. Barda filan çalarsa rahatsız olmadan dinlenilir, nakarat da, klavye tonları da fena değil. Sırf Friday yüzünden eleştiri alıyor o kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence güzel ayarı vermiş hepimize. Kötü mötü diye yardırın siz ben o arada zengin başarılı bir sanatçı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum diye geçirmiş. Haklı da hani ne kadar kötü dersek diyelim hatunun youtube view ortada kazandıgı para tahmini ortada yaygınlıgı ortada he isterse başarısız olsun hatta başarısız olarak bu kadar ilerlemişse onun kazancıdır biz istedigimiz kadar kötü diyelim :D

Gelin kabul edelim hangimiz 13 yaşında şunun yaptıgının yarısını yapabildik :D Benim 13-14 yaşında ki halim katy perry ile klip çekseydi kovarlardı belirli bi müddet sonra beni setten o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...