Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabanız ne model?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Genelde böyle şeylere asla cevap vermem ama dayanamadım ve herkesi uyarayım dedim.
Bende Ford FOCUS C-MAX 1.6L 2004 model var, ve kesinlikle söyleyeceğim sakın almayın.
Daha 3000 km.yi yeni geçti ve her yerinden ses geliyor, servis sert amortisörlere çare bulamıyor, ilgili araç için yazılan darbeleri hem yukarı hemde yatay olarak emebilen mcpherson tipi amörtisörler eğer gerçekten takılmış ise -ki artık iyice şüpheliyim- tek kelime ile berbat.
Yakıt tüketimin de ise sanki CJ5 almış gibiyim 100km. de ortalam 13,8 litre altına daha inemedim, servisten aldığım cevap ise 5000km yapmadan gerçek değerlere ulaşamazmış, bu arada şehir içi ortalama 8,9 litre gösteriyor www.ford.co.uk.

Kısaca, bence daha iyi alternatifler kesinlike var, değmez.

Not: Reklamdaki gibi çevredeki herşey size farklı gelmiyor, siz nereden ses geliyor onu dinlemekten ve yola bakmaktan çevrenize zaman ayıramıyorsunuz.[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
Sosyal ağlarda paylaş

Şu andaki Megane 2 Sedan 1.6. Eidir, güseldir, ağır abi arabasıdır, yolda kıçını, başını sallamadan, sağa sola bakmadan gider, racona ters deildir. Az biraz hantaldır ama severim arabamı.
Bi önceki bi önceki model megane dı. ( Meali bir önceki arabamda bir önceki model olan 2000 model renault megandı). O daha bi oynaktı. Vw gördümmü dayanamasdı :) Az golf üzmediydik gençliğimde.
Ondan önceki broadway, ondan önceki reno 12 di.
Anlıcanız forza Reno[signature][hline]darkspade
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
kubelwagen efendim,tamamen benim değil,arkadaşımla ortaklaşa kullanıyoruz ama onda kalıyo ehliyet yaşım yoktur çükünarabayı birlikte aldık,50/50,romanyadaki bir akrabasından.1943 yapımı,savaş sonrası model değil yani,tabi sayısız yeniledirmeden geçti ama motorda orjinalwe aykırı hiç bir şey yok.yedek parça bulmak çok zor değil çoğu insanın düşündüğünün aksine bildiğiniz vosvoslarla aynı parçları kullnaıyo.hiç sorun cıkarmaz,hergün dershaneye götürür,eskiden hergün okulada götürürdü.gri-beyaz renk.
kaportacı taci ustanın üzerinde pek emeği vardır,yürekt3en gelen çekiç vuruşları ile sayısız kazaının vurkaçın izini yok etti saolsun,resmini koyraım bi ara sevip sevdirirsiniz.[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...