Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabanız ne model?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

said:
hella, 20 Haziran 2003 12:34 tarihinde demiş ki:
said:
GE-TA, 20 June 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
99 Rover 216 111 at gücünde. Mulititronik otomatik vitesi var. Vites geçişi olmadığından ışıklarda milleti deli ediyorum.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

'Araba kullanmak' gibi mükemmel bi kavramı öldüren bişey otomatik vites bence..[hline]G-power a.k.a gehena

katılıyorum..[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Honda accordlar super(Tabi fiyatları da super 50 milyardan başlıo)
ote yandan peugeot 206cc ve 306 cc ye de hastayım.
Tabi alfa romeolar da çok şık.
Daha fazla uçmak gerekirse Bmw z4 e hastayım
Arabam olursa bnlardan biri olsun isterim.
Hiç olmadı bi tane siyah peugot 206 alıp modifiye yapacam :D[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

Esas olarak olay budur :)
said:
Eno, 03 Mayıs 2004 22:08 tarihinde demiş ki:
Hyundai Accent 1.3 LX

Adam olana çok bile ;)
[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Su an Audi A8 3.0 TDi var. Ankara icinde benzin dayandiramiyorum. Onun disinda Chrysler 300 M var pederde. Ama 2 ay icinde ikisi de satilip X5 Dizel ve S40 alinacakmis. Oyle diolar da ben Z3 almayi dusunuyorum. Hastasiyim..[signature][hline]Photoshop, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, kisaca 2D hersey.

Mail:mailto:[email protected]
Connector için msg atınız..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
meshut, 14 Mayıs 2004 12:09 tarihinde demiş ki:
2000 model volvo s40 2.0 T var çok memnunum uzun yolda mercedesler falan pek yanaşamıo kalkışlarda da peugeot 106 gtilere kök söktürür

Uzunda mercedes her daim yaklasir hatta plaka okutturur.Heleki ole bir sey savunmussunki pejo lar kalkisda gecememiyomus.Buna gulunur sen gidip 1 bucuk tonluk arabayla nasi metal parcasi 950 kg lik bi arabayi karsilastirirsin.hadi bu metal parcasi 90 80 beygir olsa neysede 120 bg lik bi gti imkansiz volvoyu gecmemesi.kalktigin soforlerde bi sorun olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...