Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabanız ne model?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

• Admin
rahatlık olarak tabiki dediğin doğru ama araba kullanmayı daha cok zevk olarak görüyorsan ve harbi gönülden yaptıgın bişi ise ozm olaya farklı acıdan bakıyorsun. hevesin zamanla geçincede
ilerleyen yıllarda belki zamanla dönebilir insan bu fikrinden ama bence suan otomatik vites sux :P[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Silthanas, 21 June 2003 00:41 tarihinde demiş ki:
Gercek Zevk: Seri araba+motorfreni+aragazlar+MaXas =)

ama ben guvenligi on plana aldigimdan ne makas ne aragaz kullanirim =)

kullanmayi severim ama kullanmam..zira tehlikeli =)[hline]Külliyen Yalan...

Zaten bizim alan görevlileri olarak burdaki mesajımız arabamızı hız sınırlarını aşmadan dikatli kullanalım ne size ne başkasına zarar gelmesin :)

(ama makas da zevkli be ) :P[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Catinkinin tıpkısının farklısı var bende. Rengi farklı. Sonra ikimizin egzostları da farklı :-P Onunkinin haznesi daha büyük. Birde şeffaf stop olayını bende istiyorum da 1 milyar dediler bende çüşşş dedim :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay oldu alınalı,gerçi annemden kaldı ilk arabam oldugu için ama modifiye ettim jant,egzost,hava filtresi(bayılıyorum ya özellikle bastiginda farkediliyo) içede pioneer teyp ve anfi aldım bide arabayı alçalttım biraz bence hoş oldu...

Araba : Yeşil honda civic 1.6 vti hatchback

Plaka : 34 fgl 07

caddede falan görürseniz selamınızı eksiltmeyin.[signature][hline]UoTr Sphere Scripting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 19 Haziran 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
malesef satıldı arabam suan arabasızım :)

206 RC yı beklıyorum almak ıcın =))[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc
Cryst the sexy polearmsgirl of alb/exc
Osman the mad enchanter of hib/pryd

Let the game begin..turksquad

Bu yaz Montpellier'deyim yani Fransada e sen düşün artık :) .. Şu an Metalik gri Megan Coupé var..[signature][hline]Ayşe'nin yaşı Mehmetin yaşının....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...