Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabanız ne model?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

65 Mustang 8 silindir çok beygir benzin deposu yerine peşimden tyanker geliyor direk tankere bağlıyoruz arabayı[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 18 Mayıs 2004 18:00 tarihinde demiş ki:
65 Mustang 8 silindir çok beygir benzin deposu yerine peşimden tyanker geliyor direk tankere bağlıyoruz arabayı

Uçaklar hawada yakıt ikmali yapıyo ya sende karada yapabilionmu? Yapamıyosan gözükme gözümüze[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 18 Mayıs 2004 18:00 tarihinde demiş ki:
65 Mustang 8 silindir çok beygir benzin deposu yerine peşimden tyanker geliyor direk tankere bağlıyoruz arabayı

ciddi misin sen?
konu açtık yahu mustang arıyorum bilmediğim bir model diye, nasıl görmedin

valla gerçekten o araca sahipsen senden öğrenmem gereken bir takım bilgiler var ona göre ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 20 Mayıs 2004 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 20 Mayıs 2004 16:52 tarihinde demiş ki:

valla gerçekten o araca sahipsen senden öğrenmem gereken bir takım bilgiler var ona göre ;)

ah ahh keşkem keşkem
araba ucuz ama benzin masrafı adamı öldürüyor bu sefer eheuh :)

sen yine özelden sor bildiğim şeylerden sana yardımcı olmaya çalışiim[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya vazgeçtim ben bu sevdadan
öyle maymun iştahlı da değilimdir bu sevda nerdeyse 15 yıllık bir sevda desem yanlış olmaz

ama gerçekten çok problemli bir aracın (gerek yaşı gerekse Türkiye'deki durumu açısından) peşinden koştuğuma inandırdı artık arkadaşlarım beni

zaten kendimden memnun değilim bi de yeni bir dert eklemeye gerek yok diye düşündüm, hayallerimde yaşatmaya devam edecem 68 model mustangimi ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AssassiN, 12 Mayıs 2004 16:25 tarihinde demiş ki:
said:
edi, 08 Mayıs 2004 19:42 tarihinde demiş ki:
Ford Focus, kirmizi, 2001 model, 2.0 motor

neee amerikan arabasimiii :)

he valla, amerikan arabasi, gayetle memnunum, ustelik fiyati da cok uygun (ben 6000 dolara aldim 2002 de, ki o zaman 1 yasindaydi kendisi), sonra turkiyedeki arkadaslara ford focus alin hem sufer araba hem de cok ucuz diye tavsiye ediyodum ki turkiye'de fiyatinin 20 kusur milyar oldugunu ogrenerek mahcup oldum :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Range Rover 2003[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...