Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

implant olayında bilmemiz gereken birşeyler var mı?

mesela 5 tane rast gele birleştirince 1 tane t2 veriyor. 3 tane de de veriyor mu P:.
Yada ne bileyim 5 tane aynısıından koyarsam aynısının üstünü alır mıyım?

şarj ı bitince ne oluyor? etkisi mi gidiyor :P gibi özet de işime gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

daha yüksek tier lar için yüksek tier kullanman lazım tier 3 için 5 tane tier 2 birleştirmen lazım belirli bir dizilim belirli bir paketi açmıyor bildiğim kadarıyla tamamiyle rastgele ama zaten totalde kaç tane varki 5 tane falan özellik var. tier seviyesi arttıkça implant şarjı çok hızlı şekilde bitiyor ancak aktif bir infantry oyunu oynuyorsan zaten charger sürekli geliyor. hatırladığım kadarıyla 3 tane tier 1 - 2 - 3 ü bir araya getirince ekstra super charger elde edebiliyordun.

dene ya yaparsın zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

kurcalayalım bakalım sğl :P.

Sertifika işi kalktı mı? Bu gelen 5-6k sertifika benim harcadıklarımın geri ödemesi miydi? sadece passive cert lere ulaşabiliyorum bazı teçhizat/araçlarda.
Bir bugmı anlamadım. 5-6k yı sadece uçak ve light assaulta harcamışımdır ben :P.
Sosyal ağlarda paylaş

ha sen bi süredir oynamıyormuydun desene olm bende bi umut sertifika refound yapılmış oh mis diyodum oyuna girip küfür ettim adamlara amk bana vermemişler ya lan diye.

şimdi herşey değişti daha iyi oldu; nanite resources getirdiler dakikada 50+ resources point veriyor ardarda araç alabiliyorsun. certification olayı sadece ability perk olarak bırakıldı araç alma süresi kısıtlanmadı.

o geri verilen certler max in yapısı değiştiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

açıklamalar için teşekkürler.
şu kaynak olayında her şeye kaynak hızlı mı geliyor? sürekli havada uçabilir miyim artık? Millet öğrenmiş çünkü, havada eskisi kadar yaşanmıyor. AA max lar bekleyip yaklaşınca patlatıyorlardı bir ara =).

bu arada
stat tracker bombaymış ama. Nerede yanlış yaptığını daha iyi anlıyorsun :P

terranda SOAS-20 ile TSAR-42 nin hastası oldum :P. Ölüm makinası gibi geziliyor. Combat sniper oynamak baya eğlenceli =). Bi ara arkalara sızdım elimde tsar ile. 10 kişi dadandı bana. Maxlarla fenerlerle arıyorlar. Tsarda close range sniper (bolt action) 4x dürbün takılıyor. Baya eğlenceliydi (adamlarla 30 dakika kapışmışımdır. Bir ara mermi bitince mermi dilendim verdiler sağolsunlar sonra devam ettik).
Soas ise scout riffle ama otomatik. 2x dürbün ile güzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yaşanır ya havada ben tek lib oynuyorum başka kimse olmuyor genelde lib de hani ortalama 4-5 dakika havada kalabilirsen herhangi bir araçla gayet uzun süre yaşarsın. bu arada çok terrancıyım allahım ölüyorum bitiyorum terrana miller a demiyorsan biz ortalama her akşam saat 7-11 arası cobalt vanu da 5-6 kişilik bir ekip olarak skype conf ile oynuyoruz muhabbet iyi oynayanlarda iyi oyuncular hepside tanıdık sonuç olarak oradan buradan bekleriz. karakter kasmanı sağlarım kısa yoldan lib-zepher ile iki günde 30 yaparız karakterini.

beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

hava işini ne kadar boostlandığını anlamak için sormuştum. Saçma örneği cevabı net alabilmek içindi :P. Eskiden tek patlamaya 30 kill alıp dönerdim ama işler değişmiş artık. Millet havaya nasıl oynayacağını öğrenmiş. Havada takılanlar bile hava üstünlüğü için donanım kullanıyor.

Teklif için teşekkürler fakat başka bir yerde yeni karakter açacağımı zannetmiyorum. 60 rank karakterim var + 9-10 tane de 700sc lik silah açmıştım. Yeniden bunları başka bir yerde yapması zor olur =).
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

sizin server biraz boş gibi geldi (nedense). Birde rakipler salak mı ? organize olamıyorlarmış gibi geldi. lvl 3 karakterle arkalara gidip, şarjor bitene kadar 15 kill ile dönüyorum :/
upgrade vs. yok 30 certe 3.4 dürbün açtım.

oyuna pay2win diyenlere nispet gibin
Sosyal ağlarda paylaş

p2w ile alakası hiç yoktu zaten. Her silah birbirinden üstünken aynı zamanda birbirinden kötü idi.
Örneğin favori sniper silahım 250 cert e açılan (hatta başlangıçtaki anket ile bedava verilen) 3x dürbün takılabilendir. 2 tane 1000 certe (yada 7$ a açılan) var. Bunun kadar sevmiyorum. Düşmanların arasında gezip close range sniper oynamak kadar zevklisi yok :P.

Yeni oyuncu sadece araçlardan uzak durmalı. İlk başta araç silahlarını açmak yerine, oynadığımız asker teçhizatlarını adam etmek bence daha akıllıca.
Ki zaten oyun daha bi kolaylaşmış. Gereksiz sertifika harcanan şeyleri kaldırmışlar. Nereden baksan 4/1 oranında azalmış (en az).

olay $dan çok nasıl oynayacağını bilmek. Yukarıda gerçek zamanlı stat takibi verilmiş. O yüklenirse, nerelerde hata yapılıyor daha net anlaşılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bitmiş sorun neyki?

long / close 2 türlüde takıldım hiç bir sorun göremedim. Dağın başına susturucusuz geçince illaki görülüyorsun. Zaten mermi iziydi felandı derken cloak açık değilken manzara seyrediliyorsa (ateş edildikten sonra) illaki vuruluyor. Önceden de böyle değil miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden öldürmek ve silah gücü bir hayli fazlaydı bir süredir hem araç hem piyade tarzı oynanış bir hayli zor hale getirildi önceki postlarda dediğim gibi. eskiden ben one shot sniper ile 12x zoomla kafadan bir kerede alabilirken şimdi ikinci atışıda kafadan yapmak zorundayımki adam ölsün ama tabi bu durum sadece sniper için geçerli değil diğerleride keza öyle. bilemiyorum tabi eskiden çok oynardım infiltrator ile ama artık sadece closecombat da kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bolt action ile her mesafede headshot bir vuruşta öldürüyor. susturuculu susturucusuz fark etmiyor. birkaç ay önce nanoweave 4 veya üstünü kullanan düşmanlar tek headshotta ölmüyordu ama nerflediler. bu durumun şu anda iki istisnası var. düşman max ise veya kalkanı açık heavy ise ölmez.

kurşunlarının kafaya gittiğinden emin misin?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Uzun mesafe sniper ile oyuna resmen yeniden bağlandım (NC), tekrar yeşil sahalara döndüm (yeni bilgisayar ve daha hızlı bir bağlantı da yardımcı oldu tabii). Headshot'ta Max harici herkes tek atış, nerf nerede anlamadım.

Miller'da NC oynayan var mı_?

Cobalt'da Vanu oynayan arkadaşlar varmış, hala oynuyor musunuz? Olmadı oraya geleceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...