Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

update yapmaları lazım sunucuların kendisi kalmıyor yoksa trafikle ilgili sıkıntı yok.

şimdi cidden massive bir durum söz konusu ve ciddi bir upgrade gerekiyor ama yapılır kısa zamanda farkına bile varmadan devam ederiz kaldığımız yerden.

mallar şunu düşünemediler oyunu bırakanlarda geri geldiler bu kalabalığa aldanıp sunucuyu birleştirme amaçları mevcut nüfusu bir araya getirmekti şimdi binlerce adam cidden aynı anda oynuyoruz öyleki dün aynı anda 4 tane uçak farklı fraksiyonlardan it dalaşında kalabalık yüzünden benim liberator'a girip patladılar.

bir acayip kaos durumu var en kısa yoldan en kısa şekilde güncelleme gelmesi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
uzun mesafe infiltrator bitmis mi bana mı oyle geldi?

ucak, tank vs olaylarını hic sevmem. dolayısı ile infantry only kapısmalar ilgimi cekiyor. onların da base ici olanları dogal olarak scout rifle kullanmadıgım, sniper kullandıgım icin kapsamım dısında kalıyor.

kafayı kaldıramadım. tek frag alıyorum. daha ikinciye gecemeden gelen gecen cakıyor. surekli ucak ya da tank olumu yasıyorum. kullanmayan kalmamıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli tek class ta takılmak problem yaratıyor. Bulunduğun duruma göre classı değiştirme veya araç kullanmak gerekmekte.
Bir kapışmanın ortasındasın diyelim baktın hiç zevk almıyorsun (bu olay sürekli ölmekle sınırlı değil tam tersi ezici üstünlüktede oluyor) hemen farklı bir bölgeye git. Hırs yapıp aynı yerde kalırsan çok çabuk bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ilk ciktiginda uzun sure oynadim. o zamanlar infiltrator oynayarak sadece deli gibi egleniyordum, ikinci bir class a hic ihtiyac duymuyordum. hatta burda paticikte bir grup beraber takiliyorduk. simdi biraz boku cikmis gibi geldi, kafayi kaldirtmiyorlar. ipe dizerdim milleti onlar yerimi bulana kadar, simdi 1 frag alirsam sansliyim diyorum. kesfedilmem 5 sn ye Suruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ozellikle close combat infiltrator oynamiyorum. illa sniper olacak. class i oynama amacim zoom zaten.

ama sniperlari oldurmusler sanirim biraz. silahlarda bir nerf gormedim de hayatta kalmak imkansiz hale gelmis. (12 aydir uzagim, ne degisti bilmiyorum)

infiltrator olan kime baksam elinde scout rifle base icinde cloak kosturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
proximity devices upgrade edildi ondan öyle birde ps4 kodu ile merge yapildi o zamandan beri oyunda bie hitching var candan bezdiriyor o sebeple sniper oynanmiyor gibi ama tam aksine simdi stalkerlar turedi cok uzaktan adam avliyorlar nerden nasil kim goremeden oluyorsun. eskiden herkes herseyi iyi yapiyordu simdi kisi beceremedigi seyi yapamiyor o yuzden daha prof hale geldi oyun. birde tek takilmak pek işe yaramiyor o yuzden grup olunmasi ve konusarak oynanmasi sarr. cobaltta 15 kişilik turk ekibi var 5 i surekli oynuyor onlarda zaten biziz. skype yapiyoruz surekli bir gulme halimiz var pek eglenceli oyun bence emsali yok hala.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler; oyuna tat katmak istiyorsanız recursion stat tracker kullanın.

kill streak olunca, öldürdüğünüz adam ragequit edince, el bombasıyla 5 kill aynı anda alınca falan ses oynatıyor. ayrıca o session'da kimi öldürdüğünüzün listesini ve gerçek K/D oranınızı gösteriyor (revive olunca ölümünüzü silmiyor)

ilk indirdiğinizdeki hâli çok banal ama voice pack kurabiliyorsunuz. ben şunu kullanıyorum mesela:

http://www.youtube.com/watch?v=jk43esmaWTI
Sosyal ağlarda paylaş

addon değil bu. oyunun arayüzü ile direk etkileşime geçmiyor wow'daki gibi. oyunun dosyalarıyla direk oynamayan her türlü overlayi kullanabiliyorsun (recursion stat tracker, teamspeak ve mumble overlayleri gibi).

recursion stat tracker oyunun dosyalarıyla oynamadan nasıl veri alıyor diye sorarsan... oyunun API serverlarından statleri gerçek zamanda alıyor ve ekrana anında koyuyor.

stat tracker tamamen kozmetik bir program. overlayler arasında en çok işe yarayan şey crosshair overlay. ekrana bir crosshair koyuyor. araç kullanırken third person kamerada da crosshair'in oluyor böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

Osirix said:

beyler; oyuna tat katmak istiyorsanız recursion stat tracker kullanın.

kill streak olunca, öldürdüğünüz adam ragequit edince, el bombasıyla 5 kill aynı anda alınca falan ses oynatıyor. ayrıca o session'da kimi öldürdüğünüzün listesini ve gerçek K/D oranınızı gösteriyor (revive olunca ölümünüzü silmiyor)

ilk indirdiğinizdeki hâli çok banal ama voice pack kurabiliyorsunuz. ben şunu kullanıyorum mesela:

http://www.youtube.com/watch?v=jk43esmaWTI

lanlanlan o.o
sisters of battle voice pack bile yapmış birisi
denicem galiba ben bunu bi sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

gayet kullanışlı cliente enjekte edilen basit bir kodla stat etkileşimi aktif hale geliyor hepsi bu. paketler zaten sabit web e giden onları tutup ekrana ve stat screen e yansıtıyor o yüzden kullanımı ile ilgili bir problem yok. ben uzun zamandır kullanıyorum çok keyifli aynı zamanda kendinde config edebildiğin için çok eğlenceli.

tavsiye ederim bende.
Sosyal ağlarda paylaş

uuu dün gece giydirdim support a kaybolan liberator objective pointlerimi geri vermeyecekseniz kendimi ispat etmem için ne gerek lan dedim. herif 10 kere özür diledi ayın 30unda yapılacak güncelleme ile geri verilecektir bir kısmı eminim diyip durdu şimdi evde değilim gidince bir check yapayım yazarım bende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...