Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

Apis said:

Miller'da NC oynayan var mı_?

Cobalt'da Vanu oynayan arkadaşlar varmış, hala oynuyor musunuz? Olmadı oraya geleceğim.

miller nc oynuyordum ama daha bu hafta ara vermeye karar verdim

benden sana tavsiye. miller nc oynama. miller nc kötü. git cobalt'daki elemanlarla oyna veya miller'da vs aç
Sosyal ağlarda paylaş

Cobalt'da Vanu oynayan arkadaşlara "Faulknir" adı ile arkadaşlık isteği gönderdim. Umarım hala oynayan vardır =)

Birde, NC için şöyle 25, bilmedin max. 50 m. için mermiyi çok saçmayan bir silah lazım özellikle base çatışmlarında kullanmaya. SMG'ler bu ihtiyacı karşılıyor, tavsiyeniz var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

anladım, sana sağ tıkla nişan aldığında da iyi sonuç veren yakın mesafeli hipfire silahı lazım.

heavy assault için anchor. medic için carnage ar (gr 22'den uzak dur, carnage AR her yönden daha iyi. gauss rifle da kullanabilirsin, orta mesafede daha iyi ama yakın mesafede daha kötü). carbine istiyorsan bandit veya mercenary. smg istiyorsan cyclone.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler =)

Bir de Joystick kullanmaya çalışıyorum, sensibilty çok yüksek olduğundan ve oyunun içinden daha da düşüremediğinden UserOptions.ini dosyasından düşürdüm ama X Axis çok yavaş kalırken Y Axis uygun bir hıza düşüyor, Twist ise o kadar yavaşlıyor ki "a" ve "d" tuşlarını kulllanmak zorunda kalıyorum.

Joystick Logitech Extreme 3D Pro ve kendi programından yapılan ayar sanırım oyuna etki etmiyor.

Bu konuda deneyimi olan veya yardım edebilecek olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Cobalt server'ında genelde nüfus dengede oluyor. Region kitleme oranı da ise NC ve Vanu biraz daha önde.

Vanu Max'da Blueshift mutlulukmuş, bunu keşfettim. Şaka maka av yerine avcı olmak, adam akıllı yol yordam gösteren bir outfitin yoksa, en az bir 40-50 saat gerektiriyor. Şöyle 2-3 adam gibi silah ile mayın, medikit vs. birkaç ek ekipman alınca oyunun seyri değişiyor.

Birde girince düzgün bir platoon bakmak ilk işim oluyor. Şöyle toplu, sesli komutlarla yönetilen adam gibi bir platoon buldun mu oynun zevki çıkıyor, tek tüfek takılmak sadece eziyet ve başkalarına frag vermek oluyor.

Ama oyun iyi, oyun güzel. Zaten türünün tek örneği. Şu sıralar sadece spawn noktasında sıkışan base savaşları biraz sıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
nienna said:

adamlara şarjör boşaltıyorum ama iki tıkta yerdeyim. bi türlü çözemedim arayüz karmaşık geldi. yani upgrade cert unlock olaylarını çözemedim.

kulağa saçma gelecek ama her zaman kafaya nişan almaya çalış. benim oyunu bıraktığım zamanlarda TTK çok uzun olduğu için 1v1'de herkes kafaya nişan alıyordu. ölürken kulağına çınlama sesi geliyorsa sen de headshot yiyorsundur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...